detské tábory
2024

Vesmírne dobrodružstvo: Aktivity pre vesmírnych bádateľov v táboroch od Táborčiat

Zdieĺať:

Vesmírni bádatelia“ je jedinečný denný tábor, kde deti získajú nové vedomosti, prežijú vzrušujúce dobrodružstvá a nájdu nových priateľov.

Pripojte sa k nám a nechajte svoje deti objaviť tajomstvá vesmíru a vytvoriť si nezabudnuteľné letné spomienky. Pustite ich na cestu, kde hviezdy sú hranice a vesmír je plný možností!

Každý deň je naplnený novými poznatkami o vesmíre, čím sa naši Vesmírni bádatelia stanú pravými znalcami hviezd a planét.

S našimi skúsenými inštruktormi budú deti objavovať tajomstvá vesmíru prostredníctvom planetária a interaktívnych aktivít. Zistia, aké planéty obiehajú okolo iných hviezd, ako fungujú čierne diery a čo sa ukrýva v hlbokých kútoch našej galaxie.

Vďaka našim zábavným a vzdelávacím aktivitám budú deti nielen objavovať vesmír, ale aj rozvíjať svoje záujmy a schopnosti. Bez ohľadu na to, či Vaše dieťa už sníva o tom, že sa stane astronautom, alebo len túži po dobrodružstve, náš detský tábor je miestom, kde sa ich sny môžu stať skutočnosťou.

Nezmeškajte príležitosť dať svojmu dieťaťu možnosť objaviť tajomstvá vesmíru a vytvoriť si nezabudnuteľné spomienky na celý život. Vyberte náš letný tábor „Vesmírni bádatelia“ a darujte svojmu dieťaťu letné dobrodružstvo, ktoré nikdy nezabudne!