detské tábory
2024

Aktivity v Street Camp: Street Dance a viac pre deti

Zdieĺať:

Vítajte v Street campe, kde sa stretáva mladá energia s vášňou pre hudbu, tanec a umenie! Hip-hop nie je len o vandalizme, nadávkach a peniazoch. Street Camp tábor je miestom, kde vaše deti môžu objaviť hlbšiu podstatu hip-hopu a učiť sa rôznym jeho elementom.

Street Camp: Kde sa hudba stretáva s tancom

Počas pobytu v našom tábore sa deti naučia viaceré elementy hip-hopu, vrátane graffiti, rapu, DJing-u, street dance, hip-hop dance, breakingu a beatboxu. Každý deň je plný vzdelávania, cvičenia a zábavy, pričom sa deti zasvätia do sveta hip-hopu pod vedením skúsených lektorov.

Zábava s pridanou hodnotou

Naším cieľom je nielen poskytnúť deťom zábavný týždeň, ale aj obohatiť ich o nové znalosti a skúsenosti. Preto na konci tábora čaká našich malých účastníkov veľký test elementov hip-hopu, o ktorých sa učili počas celého týždňa. Street Camp tak ponúka zábavný aj vzdelávací zážitok, kde sa deti môžu aktívne zapojiť a rozvíjať svoje schopnosti.

Príležitosť spoznať nových ľudí

Street Camp je nielen o hudbe a tanci, ale aj o spoločenstve a priateľstve. Deti sa stretávajú so svojimi rovesníkmi s podobnými záujmami a zároveň majú príležitosť spoznať nových ľudí a budovať trvalé priateľstvá.

Pridajte sa k nám na náš umelecko-edukatívny camp a ponorte sa do sveta hip-hopu s nami!