detské tábory
2024

Mladí inžinieri: Kreatívne inžinierske aktivity pre deti v táboroch od Táborčiat

Zdieĺať:

V Táboroch Mladí inžinieri otvárame dvere do fascinujúceho sveta technických zručností a inžinierskej tvorivosti pre deti. Sme hrdí na to, že nadväzujeme na inovatívny detský krúžok, ktorý bol testovaný na Harvarde. U nás sa vaše deti stanú tvorcami, priekopníkmi a objaviteľmi v oblasti mechanického inžinierstva.

Stavebnica LEGO, ktorú využívame s využitím STEM metódy, je len začiatok. V našom tábore budú mať deti možnosť rozvíjať svoje technické schopnosti, budovať robotické stroje a experimentovať s nimi. Každý deň bude pre vaše deti plný nových výziev, kreativity a zábavy – a to nielen v interiéri, ale aj v prírode.

Náš tábor ponúka:

Inovatívne aktivity:

Naše inžinierske aktivity sú navrhnuté tak, aby rozvíjali kreativitu, logické myslenie a problémové riešenie u detí. Sme presvedčení, že inžinierske myslenie je kľúčom k úspechu v dnešnom technologickom svete.

Tvorivé prostredie:

Vaše deti budú mať prístup k širokému spektru materiálov a nástrojov, ktoré im umožnia vytvárať a testovať svoje nápady a koncepty.

Vedúci s odbornými znalosťami:

Naši vedúci sú odborníci v oblasti inžinierstva a vzdelávania. Sú pripravení podporovať a viesť vaše deti na ich ceste objavovania technického sveta.

Dajte svojim deťom šancu stať sa inžiniermi svojej vlastnej budúcnosti a objavte spolu s nami nekonečné možnosti technologického sveta! Vaše dieťa môže zažiť túto jedinečnú príležitosť v našich táboroch v Bratislave. Pripojte sa k nám a pomôžte svojmu dieťaťu vytvoriť si základy pre úspešnú budúcnosť.