detské tábory
2024

Rozvíjanie kreativity detí v tábore Mini architekti

Zdieĺať:

Vitajte v Tvorivom svete najmenších architektov! Naši skúsení inštruktori (animátori) povedú vaše deti na fascinujúcu cestu svetom rôznych materiálov, skladačiek, štruktúr či technológií. Počas tábora sa deti naučia základy tvorivého kreslenia či modelovania pomocou rôznych materiálov.

Cieľom tohto tábora je rozvíjať tvorivé myslenie detí, zlepšiť ich mini technické schopnosti a prebudiť záujem o architektúru či dizajn.

Mini architekti budú mať príležitosť si nakresliť vlastné návrhy bunkrov či mini budov, ktoré si neskôr budú vytvárať z rôznych stavebných materiálov, či už z prírodných ako drevo, papier, ale aj moderných penových kociek, ale aj nestarnúcich stavebných kociek.

Okrem nabitého stavebného programu či už v interiéri, ale aj v exteriéri, bude zabezpečený poobedný odpočinok. Takže vaše deti nebudú len tvoriť a stavať, ale aj si oddýchnuť a načerpať nové sily.

Tento tábor Mini architekti je jedinečnou príležitosťou pre vaše deti rozvíjať svoju kreativitu, fantáziu a technické zručnosti v prostredí, kde sa cítia slobodne a podporovaní. Nechajte ich objavovať svoj tvorivý potenciál a vytvárať si nezabudnuteľné spomienky na letné prázdniny.

Ak hľadáte detský tábor, ktorý poskytuje nielen zábavu, ale aj vzdelávanie a rozvoj vašich detí, neváhajte a zvoľte tábor Mini architekti od Táborčiat. Vaše deti budú mať možnosť stať sa malými tvorcami a objavovať fascinujúci svet architektúry a dizajnu.