detské tábory
2024

Náš tím

Náš tím

V našej organizácii veríme, že výchova a zábava sa dajú skvele skladať dohromady. Preto sme vybudovali tím animátorov, ktorí nie sú len zruční a kreatívni, ale majú aj srdce na správnom mieste. Naši animátori nie sú len pracovníci, sú poslancami s jednoduchým posolstvom – aby priniesli úsmev na tvár každému, s kým prídu do kontaktu.

V našej filozofii veríme, že animátor nie je len niekto, kto zodpovedá za zábavu na tábore. Je to skôr osoba, ktorá je tu pre deti a pretože chce byť. Naši animátori sú pedagógovia alebo bývalí účastníci našich táborov, ktorí sa s našimi hodnotami stotožnili a chcú svoje skúsenosti a vedomosti odovzdávať ďalej. Veríme, že práca animátora nie je o peniazoch, ale o láske a pozornosti, ktoré vkladajú do svojej práce. A tá sa vždy nejakým spôsobom vráti.

Preto, keď si vyberiete našu organizáciu, môžete byť istí, že vaše deti budú v rukách skutočne zanietených a motivovaných animátorov, ktorí sa snažia vytvoriť príjemné a bezpečné prostredie, kde sa vaše deti budú cítiť ako doma a zároveň sa budú učiť nové zručnosti a získavať nové skúsenosti.

Mgr. Veronika Bugárová PhD.

Manažérka predaja

Ing. Marián Makva

Výkonný riaditeľ

Bc. Miriam Ježeková

Office manažérka

Bc. Matej Ďurech

Manažér pre vzdelávanie

Martin Viktoríni

Produktový manažér

Mediálny tím

Mediálny tím

Mgr. Michaela Uličná

Moderátorka

Mgr. Pavol Holák

Produkcia

Animátori

Animátori

Detské tábory sa navzájom líšia. Nie sú len o mieste, rozsahu alebo zameraní programu. To vytvorí len časť tej správnej atmosféry. Kvalitný letný tábor robia kvalitní animátori. Školený animátor vie deti motivovať, zapojiť do hier a vytvoriť medzi nimi skutočné priateľstvá. Jadro animátorov z Táborčiat robí svoju prácu na plný úväzok. Ich rukami prešli už tisícky detí, absolvovali desiatky pobytov a svoju prácu berú vážne už niekoľko rokov. 

PaedDr. Andrea Jakubíková

Animátorka

Nastenka Babyncova

Animátorka

Eliška Berkyová

Animátorka

Hanka Muranová

Animátorka

Mgr. Jakub Hicár

Animátor

Linda Cimermanová

Animátorka

Martin Richtárik

Animátor

Michaela Višňovská

Animátorka

Tinka Bystranová

Animátorka

Yuriy Gorkysha

Animátor

Bc. Valentína Ščasná

Animátorka

Naši partneri

Naši partneri