detské tábory
2023

Denné tábory - Florbal

Ukončený predaj

Denné tábory - Florbal

Vitajte na florbalovom tábore, kde sa deti môžu naučiť zručnosti a techniky tohto rýchleho a vzrušujúceho športu. Tento tábor je ideálny pre všetkých, ktorí chcú preniknúť do sveta florbalu, ale aj pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoje už existujúce zručnosti.

V rámci programu táborových aktivít sa deti tiež budú môcť zúčastňovať rôznych zábavných hier a súťaží, ktoré pomôžu rozvinúť ich tímovú spoluprácu a schopnosti riešiť problémy. V horúcich letných dňoch sa deti budú môcť osviežiť na miestnych kúpaliskách alebo pri prírodnom jazere s plaveckým dozorom.

Florbalový tábor je pre deti skvelým spôsobom, ako sa naučiť nové zručnosti a stretnúť sa s novými kamarátmi. Tento tábor je určený pre všetkých florbalových nadšencov, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti a prežiť nezabudnuteľný letný zážitok plný zábavy a hier! 

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:30 do 8:30

 

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 17:00

Miesto konania tábora:

Reštaurácia Mari Kiri

Kapacita tábora:

Max 30 detí

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

Ukončený predaj

Tento tábor už nie je možné objednať.

Pondelok
Deti si vytvoria tímové vlajky, zasadia základné korene tímového ducha a jednoty. Pomocou šifier sa rozdelia do tímov, pripravených na nové výzvy. V dopoludňajších hodinách sa budú venovať tréningu, zdokonaľovať svoje zručnosti a taktiky. Popoludní príde rad na zápas vo florbale, kde tímy odovzdajú svoje najlepšie výkony.
Utorok
Deti sa vydajú na kúpalisko, kde sa budú môcť osviežiť vo vode a užiť si bezstarostné letné chvíle. Okrem toho sa však nezabúda na ich vášeň pre šport a spoločnú zábavu. Čaká ich ďalší úžasný zápas, kde svojimi zručnosťami a tímovým duchom budú bojovať o víťazstvo. Počas tréningu budú zdokonaľovať svoje schopnosti a techniky, aby sa stali lepšími hráčmi.
Streda
Streda je dňom, keď sa vydáme do zelene a objavíme krásy prírody! S radosťou sa vydáme na turistiku do lesa, kde nás čaká dobrodružstvo. Budeme stavať bunkre v ktorých sa budeme cítiť ako skutoční dobrodruhovia. Okrem toho budeme trénovať svoju presnosť pri netradičných aktivitách, čo nám posilní zručnosti a prinesie nám nové skúsenosti.
Štvrtok
Cesta k jazeru Draždiak, kde si užijeme osviežujúce chvíle vo vode. Počas tréningu vo vode si zdokonalíme naše plavecké schopnosti a následne sa budeme môcť zrelaxovať a zabaviť sa pri oddychu na brehu jazera. Popoludní sa znovu pustíme do akcie a odohráme zábavný florbalový zápas.
Piatok
V piatok nás čaká veľký turnaj, kde sa naše tímy stretnú v súťaži plnej vášne a zábavy. Po intenzívnom zápase nasleduje slávnostné vyhodnotenie, kde oceníme úsilie a skvelé výkony našich účastníkov. A aby sme ukončili táborový týždeň štýlovo, deti dostanú za odmenu hodinu Laser Game.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na číslach: 0910 219 216, 0948 437 032, 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa

2. kartičku poistenca – kópia

Formulár pre Vyhlásenie rodiča a Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa Vám budeme tiež posielať spolu s „Organizačnými pokynmi“ pred nástupom do tábora.

Peniaze vraciame v súlade s obchodnými podmienkami. Pred táborom zvyčajne áno, počas tábora už len za stravu, alebo vám ponúkneme iný termín.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Adresa areálu

Adresa areálu

Ďalšie tábory

Ďalšie tábory

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Mari Kiri
Marie Curie-Sklodowskej 1
851 04 Petržalka

Prihlášky

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 1800