detské tábory
2023

Denné tábory - Hravá etiketa

Ukončený predaj

Denné tábory - Hravá etiketa

Tento letný tábor elegancie je miestom, kde vaše deti získajú nové zážitky, priateľov a zároveň sa naučia dôležité zásady správania sa ako gentlemani a dámy. A to všetko vedené našou skúsenou lektorkou Aňou Kotuľovou, ktorá bude motivovať a učiť deti správne chovanie pri stole, sebavedomé vystupovanie a základy slušnej a vtipnej komunikácie.

Okrem toho sa deti môžu tešiť na množstvo hier, zábavy a tvorivých aktivít, ktoré rozvíjajú ich osobnosť a sebadôveru. Tak neváhajte a pripojte sa k nám na nezabudnuteľné letné dobrodružstvo plné elegancie, zábavy a nových skúseností!

Viac info o lektorke tu: http://eporita.sk/

Lektorka: Anya Kotuľova

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:30 do 8:30

 

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 17:00

Miesto konania tábora:

Reštaurácia Mari Kiri

Kapacita tábora:

Max 30 detí

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

Ukončený predaj

Tábor už nie je možné objednať.

Pondelok
Úžasný začiatok tábora plný zábavy a nových skúseností! Pomocou šifrovačiek sa rozdelíme do skupín, kde spoločne budeme tvoriť tímovú identitu a vybudujeme pevné puto s našimi novými tímami. Navyše, budeme mať vzácnu príležitosť stretnúť sa s expertkou na etiketu, ktorá nás naučí ovládať umenie správania sa a elegancie.
Utorok
Utorok bude nabitý zábavou a príležitosťou praktizovať naučené zásady etikety! Navštívime kúpalisko, kde nielenže sa budeme kochať vodnými radovánkami, ale tiež uplatníme naše vedomosti o správaní sa s eleganciou a úctou k ostatným. Budeme ukazovať vzorové správanie, rešpektovať pravidlá a preukázať ohľaduplnosť voči ostatným návštevníkom kúpaliska.
Streda
Stredu strávime v blízkosti prírody, keď sa vydáme do lesa. Okrem objavovania krás prírodného prostredia a sústredenia sa na jeho skvosty sa budeme tiež venovať vzdelávaniu v oblasti etikety. Vďaka našim odborným workshopom a praktickým cvičeniam v prírodných prostredí budeme mať možnosť zdokonaliť naše správanie a zdôrazniť dôležitosť ohľaduplnosti k prírode, ako aj k ostatným spoločníkom. Vytvoríme tak harmonické spojenie medzi učením sa pravidiel a ctením a ochranou prírody.
Štvrtok
Vyberieme sa na výlet k nádhernému prírodnému jazeru Draždiak, kde budeme pokračovať v učení sa a aplikovaní zásad etikety. Spolu s našimi odbornými trénermi budeme rozvíjať naše sociálne zručnosti a zdokonalovať sa v rešpektovaní prírody a jej obyvateľov. Užijeme si príjemné chvíle na jazere, zatancujeme si, oddýchneme si a získame cenné skúsenosti v oblasti etikety.
Piatok
Dnes si pripomenieme nové zručnosti a nezabudnuteľné zážitky ktoré sme nadobudli počas týždňa. Naši lektori nám pomôžu zhodnotiť úspechy a posilniť našu vieru v seba. A ako zaslúžená odmena nám bude escape room hra, kde si ľahko overíme naše schopnosti spolupráce, riešenia hádaniek a rozhodovania.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na číslach: 0910 219 216, 0948 437 032, 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa

2. kartičku poistenca – kópia

Formulár pre Vyhlásenie rodiča a Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa Vám budeme tiež posielať spolu s „Organizačnými pokynmi“ pred nástupom do tábora.

Peniaze vraciame v súlade s obchodnými podmienkami. Pred táborom zvyčajne áno, počas tábora už len za stravu, alebo vám ponúkneme iný termín.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Adresa areálu

Adresa areálu

Ďalšie tábory

Ďalšie tábory

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Mari Kiri
Marie Curie-Sklodowskej 1
851 04 Petržalka

Prihlášky

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 1800