detské tábory
2023

Denné tábory - Tanečný

Denné tábory - Tanečný

Vitaj na tanečnom tábore, kde sa stretávajú nadšenci hip-hopu, street dance a disco dance! Tento tábor ponúka intenzívne tanečné tréningy pod vedením skúsených lektorov z tanečnej školy ASSOS Nelux. Naši lektori sa postarajú o to, aby účastníci tábora zlepšili svoje tanečné zručnosti, zdokonalili techniku a získali nové tanečné skúsenosti.

Tento tábor je určený pre všetkých, ktorí milujú tanec a chcú sa zlepšiť v hip-hop, street dance alebo disco dance. Okrem tanečných tréningov budeme mať pre deti aj iné zábavné aktivity, ako napríklad tanečné súťaže a workshop, kde sa naučia vytvárať svoje choreografie. Na záver tábora budú účastníci odmenení zážitkovým prekvapením, okrem toho v priebehu týždňa, v stredu pôjdu deti na kúpalisko, zregenerovať a schladiť sa v horúcich letných dňoch. 

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:30 do 8:30

 

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 17:00

Miesto konania tábora:

Reštaurácia Mari Kiri

Kapacita tábora:

Max 30 detí

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

AKCIA

Teraz cena iba 199€ + Darček pre dieťa

Pondelok
V pondelok sa zahalíme do tajomstva a rozplietame záhadné šifry, aby sme sa správne rozdelili do našich úžasných tímov. Po tomto úvodnom kroku si vytvoríme jedinečné a nezameniteľné tímové identity, aby sme vyjadrili našu jednotu a hrdosť. Ako súčasť nášho nabitého programu si zatancujeme v rytmoch táborových tancov a počas tréningu sa ponoríme do sveta hiphopovej hudby a pohybu.
Utorok
V utorok sa pohneme smerom k osviežujúcemu kúpalisku, kde sa táborová atmosféra rozžiari vlnami hudby a tancovania. Budeme tancovať táborové tance, no tentokrát si dovolíme zasiahnuť aj vodu, aby sme sa v nej mohli voľne vyjadriť cez rytmické pohyby. Okrem toho, prehĺbime svoje tanečné schopnosti počas tréningu disco dance, kde sa ponoríme do pulzujúcich rytmov a objavíme nové pohybové techniky.
Streda
V stredu sa nám otvoria dvere do prírody, kde nájdeme útočisko od rušného sveta a doprajeme si relaxačný deň plný harmónie a súladu s prírodou. Dnes si tiež vytvoríme originálne dekorácie, ktoré nám budú pripomínať náš spojenie s prírodou aj po návrate domov.
Štvrtok
V štvrtok sa vydáme k jazeru Draždiak, kde nám bude slúžiť ako scéna pre našu tanečnú show pri vode. Vytvoríme nezabudnuteľné spomienky, keď ukážeme svoje tanečné schopnosti a pripojíme ich k rytmu vody. Okrem toho, ako každý deň, sa tiež budeme venovať tréningu, a dnes sa zameriame na hip-hop.
Piatok
Budeme sa venovať tréningu disco dance, kde sa naučíme rôzne kroky a kombinácie. Po tomto nasleduje vyhodnotenie tábora, kde sa pozrieme na naše úspechy a spoločne si pripomenieme všetky vzácne okamihy, ktoré sme spolu zažili. Aby sme oslávili náš úspešný táborový týždeň, čaká nás špeciálna odmena - vyrazíme do escape roomu!

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na číslach: 0910 219 216, 0948 437 032, 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa

2. kartičku poistenca – kópia

Formulár pre Vyhlásenie rodiča a Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa Vám budeme tiež posielať spolu s „Organizačnými pokynmi“ pred nástupom do tábora.

Peniaze vraciame v súlade s obchodnými podmienkami. Pred táborom zvyčajne áno, počas tábora už len za stravu, alebo vám ponúkneme iný termín.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Adresa areálu

Adresa areálu

Ďalšie tábory

Ďalšie tábory

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Mari Kiri
Marie Curie-Sklodowskej 1
851 04 Petržalka

Prihlášky
Miriam Ježeková 

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia
Veronika Bugarova 

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom
Marián Makva 

po-pia: 800 – 1800