detské tábory
2023

Denné tábory - Vesmírni bádatelia

Denné tábory - Vesmírni bádatelia

„Vesmírni bádatelia“ je jedinečný tábor, kde deti získajú nové vedomosti, prežijú vzrušujúce dobrodružstvá a nájdu nových priateľov.

Pripojte sa k nám a nechajte svoje deti objaviť tajomstvá vesmíru a vytvoriť si nezabudnuteľné letné spomienky. Pustite ich na cestu, kde hviezdy sú hranice a vesmír je plný možností!

Každý deň je naplnený novými poznatkami o vesmíre, čím sa naši Vesmírni bádatelia stanú pravými znalcami hviezd a planét.

S našimi skúsenými inštruktormi budú deti objavovať tajomstvá vesmíru prostredníctvom planetária a interaktívnych aktivít. Zistia, aké planéty obiehajú okolo iných hviezd, ako fungujú čierne diery a čo sa ukrýva v hlbokých kútoch našej galaxie.

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:30 do 8:30

 

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 17:00

Miesto konania tábora:

Reštaurácia Mari Kiri

Kapacita tábora:

Max 30 detí

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

AKCIA

Teraz cena iba 199€ + Darček pre dieťa

Pondelok
V pondelok sa naši mladí bádatelia vydajú na vzrušujúcu výpravu cez slnečnú sústavu. Zistia viac o každej planéte a spoznajú ich unikátne vlastnosti. Deti budú mať tiež príležitosť vytvoriť si svoju vlastnú tímovú identitu. Budú maľovať a dekorovať vlajky, vyberať si svoje unikátne názvy tímov a spoločne vytvárať ich motto.
Utorok
Ráno sa naši mladí bádatelia pustia na vzrušujúcu výpravu do planetária, kde sa ponoria do fascinujúceho sveta hviezd a čiernych dier. Budú mať príležitosť vidieť hviezdy zblízka, spoznajú ich rôzne typy a dozvedia sa viac o ich vývoji. Okrem toho odhalia tajomstvá čiernych dier, ich vplyv na vesmír a úlohu, ktorú zohrávajú vo vesmíre. Popoludní sa deti môžu tešiť na oddych a zábavu na kúpalisku. Poobede si budú môcť vychutnať plávanie a skoky do vody!
Streda
V stredu sa naši bádatelia vyberú na úžasnú turistiku, kde sa pustia do objavovania fascinujúceho sveta rastlín. V prírode ich čaká nekonečná paleta farebných kvetov, pôvabných stromov a zaujímavých bylín. Deti budú mať možnosť spoznať rôzne druhy rastlín, ich jedinečné vlastnosti a význam v ekosystéme.
Štvrtok
V štvrtok sa vydáme na výskumu na Marse v planetáriu. Deti budú mať možnosť virtuálne preletieť nad povrchom Marsu a objaviť jeho fascinujúce geologické útvary, krátery a sopečné formácie. Deti sa dozvedia viac o možnostiach budúcich vesmírnych misií a budú si môcť predstaviť, aké by to bolo byť astronautom na Marse. Po skončení dobrodružstva na Marse sa deti budú môcť tešiť na osviežujúce a zábavné kúpanie na jazere Draždiak. Tam si budú môcť vychutnať plávanie v prírodných vodách, postaviť pieskové hrady alebo sa jednoducho oddávať slnečným lúčom na brehu jazera.
Piatok
V piatok dopoludnia sa naši odvážni bádatelia zúčastnia jedinečného programu v planetáriu. Zamerajú sa na témy "Čistenie vesmíru" a "Skleníkový efekt". Deti sa dozvedia o problematike vesmírneho odpadu a jeho vplyve na našu planétu. Budú mať príležitosť spoznať opatrenia, ktoré sa prijímajú na ochranu vesmíru a na minimalizáciu nežiaducich následkov vesmírneho smetiska. Okrem toho sa budú zaoberať skleníkovým efektom a jeho vplyvom na zmenu klímy. Deti budú mať možnosť rozšíriť si svoje vedomosti o životnom prostredí a uvedomiť si dôležitosť udržateľného spôsobu života. Za odmenu dostanú deti Escape room, kde sa vžijú do napínavého a zábavného prostredia. V tejto interaktívnej hre budú deti musieť použiť svoju logiku, tímovú spoluprácu a riešiť rôzne hádanky a úlohy.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na číslach: 0910 219 216, 0948 437 032, 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa

2. kartičku poistenca – kópia

Formulár pre Vyhlásenie rodiča a Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa Vám budeme tiež posielať spolu s „Organizačnými pokynmi“ pred nástupom do tábora.

Peniaze vraciame v súlade s obchodnými podmienkami. Pred táborom zvyčajne áno, počas tábora už len za stravu, alebo vám ponúkneme iný termín.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Adresa areálu

Adresa areálu

Ďalšie tábory

Ďalšie tábory

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Mari Kiri
Marie Curie-Sklodowskej 1
851 04 Petržalka

Prihlášky
Miriam Ježeková 

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia
Veronika Bugarova 

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom
Marián Makva 

po-pia: 800 – 1800