detské tábory
2024

Jarný tábor Košice

Lezecký tábor

Jarný tábor Košice

Lezecký tábor

Vitajte dobrodruhovia našej vertikálnej výzvy! Sme nadšení vás privítať na našom nezabudnuteľnom tábore pre malých lezcov na stene, kde sa stretáva vášeň pre dobrodružstvo s výškami! Pripravte sa na týždennú dávku vzrušenia, kde sa vaše malé horolezecké nádeje stanú skutočnosťou. 

Naša táborová skála bude vaším novým hracím ihriskom, kde sa budete stavať pred výzvy, zdolávať strmé svahy a objavovať svoju odvahu vo výškach. S našimi skúsenými inštruktormi budete mať možnosť naučiť sa základy lezenia, zdokonaliť svoje techniky a objaviť, čo všetko dokážete v našom lezeckom raji dosiahnuť.

Okrem nezabudnuteľných lezeckých zážitkov na vás čaká aj tábor plný kamarátstva, tímových hier a súťaží, ktoré vás posunú nielen vo svete lezenia, ale aj vo svete priateľstva. Takže príďte s nami na vrchol, kde necháme spolu svoje malé dobyvatelia šplhať sa k novým výškam a spoznávať hory nových priateľstiev!

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:30 do 8:30

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

OC Optima

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

AKCIA

Teraz cena iba 179  165€ + Darček pre dieťa

Pondelok
Prvý deň tábora je hneď plný radosti a dobrodružstva! Deti budú mať možnosť vytvoriť si svoje vlastné tímové vlajky, rozdeliť sa do tímov prostredníctvom šifier a zažiť radosť z pohybu pri tréningu dopoludnia. Poobede ich čaká Fun Game pri ktorej sa každý dobre zabaví a nezabudneme ani na lezecký tréning.
Utorok
Deň zahájime tímovými hrami, pôjdeme do detského sveta kde si zašantíme a vybijeme svoju energiu. Čaká nás lezecký tréning a poobede si preveríme svoje taktické schopnosti v Laser game. Na záver dňa si dáme individuálne hry o zaujímavé odmeny.
Streda
V stredu začneme náš program lanovoou dráhou a lezeckým tréningom. nesmieme vynechať Fun Game kde sa všetci dobre zabavíme a naladíme na zvyšok dňa. Po obede budeme mať tradične lezecký tréning a čaká nás aj niečo špeciálne - nácvik prvej pomoci.
Štvrtok
Dopoludnia si naše Táborčatá zahrajú rôzne hry vo Detskom svete a nesmie chýbať lezecký tréning. Deti sa naučia aj tancovať tradičné táborové tance a nesmie chýbať ani nácvik prvej pomoci. Deň ukončíme súťažami a voľným programom.
Piatok
Posledný deň tábora ukončíme viacerými súťažami, pôjdeme na lanovú dráhu, spravíme si viac lezeckých tréningov kde si zlepšíme svoje lezecké schopnosti a zväčšíme si svaly. Ako ukončenie tábora si spravíme veľkú párty a celý týždeň si vyhodnotíme.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na čísle: 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Kartičku poistenca – kópia

 

Pri každom zrušení tábora postupujeme v súlade s VOP. V prípade ak nechcete prísť o peniaze odporúčame prikúpiť si službu “Garancia vrátenia peňazí”.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Adresa areálu

Adresa areálu

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Umelecký tábor

STEAMFACTORY

Lezecký tábor

STEAMFACTORY

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

OC Optima
Moldavská cesta 32,
040 11 Košice 

Prihlášky

po-pia: 800 – 2000

Fakturácia

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 2000