detské tábory
2024

Jarný tábor Košice

STEAMFACTORY

Jarný tábor Košice

STEAMFACTORY​

Radi by sme vám predstavili náš jarný tábor STEAMFACTORY pre deti! Na našom tábore sa deti budú učiť, ako sa chrániť a brániť, ako predchádzať konfliktom a ako zlepšiť celkové svoje zdravie. Naši skúsení inštruktori vám pomôžu zlepšiť vaše sebaúctu, sebaistotu a schopnosť riešiť ťažké situácie.

Naša jarná táborová ponuka je určená pre všetky deti bez ohľadu na pohlavie. Vítame aj dievčatá, ktoré sa rovnako ako chlapci môžu naučiť bojové techniky a zlepšiť svoje sebavedomie. Okrem toho budú mať deti príležitosť KAŽDÝ DEŇ zahrať si Laser game, zatrénovať a každý deň si deti zažijú aj niečo nové.

Chceme, aby sa vaše deti stali sebaistými a zodpovednými ľuďmi a my vám s tým radi pomôžeme! 

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:30 do 8:30

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Steam factory 

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

AKCIA

Teraz cena iba 179  165€ + Darček pre dieťa

Pondelok
V pondelok v tábore nás čaká nezabudnuteľný začiatok týždňa plného dobrodružstva. Rozdelíme sa do tímov, kde každý vytvorí svoju unikátnu tímovú identitu. Deti sa rovno pustia do prvej atrakcie v SteamFactory, kde objavia Detský svet plný radosti, hier a nových zážitkov. Následne si deti zahrajú Laser game a neskôr zabojujú proti sebe vo vlastných tímoch. Pondelok bude dňom, kedy sa začne náš spoločný príbeh plný kamarátstva a zábavy!
Utorok
Utorok v tábore prinesie vzrušujúce výzvy medzi deťmi a zároveň im otvorí dvere do sveta lezenia. Deti si vyskúšajú v lezenie s inštruktážou od skúseného lezca zo SteamFactory. Okrem vysokého lezenia budú mať možnosť skúsiť si aj fascinujúci svet Fun Game, ktorý si zamiluje každé dieťa. Deň sa však stále nekončí, lebo si deti zahrajú Laser game a v tímoch sa znova dobre zabavia. Utorok bude plný nových zážitkov a objavovania radosti lezenia na stenách!
Streda
Spoločne sa vydáme na vzrušujúce dobrodružstvo, hľadanie pokladu. Budeme riešiť logické úlohy, zlepšovať sa po fyzickej či mentálnej stránke a dobre sa zabavíme. Pôjdeme aj na Fun Game a vybláznime sa na Laser game kde si precvičíme svoje tímové a strategické schopnosti.
Štvrtok
Dopoludnia si budú musieť naše Táborčatá poradiť s lanovou dráhou a vyliezť čo najrýchlejšie a najvyššie spomedzi všetkých a taktuež vyhrať ceny. Na obed máme prichystané prekvapenie - pečenie vlastnej pizze. Spravíme si pizzu z vlastných ingrediencií a dobre sa napapáme. Poobede si dáme súťaže medzi tímami a zahráme si Laser game a Fun Game.
Piatok
Posledný deň tábora ukončíme viacerými súťažami, strávime čas vo Fun Game, aj v detskom svete. Poobede si vyhodnotíme celý týždeň v STEAMFACTORY, rozdáme si darčeky a ceny a nesmie chýbať ani záverečná veľkolepá párty.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na čísle: 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Kartičku poistenca – kópia

 

Pri každom zrušení tábora postupujeme v súlade s VOP. V prípade ak nechcete prísť o peniaze odporúčame prikúpiť si službu “Garancia vrátenia peňazí”.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Adresa areálu

Adresa areálu

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Umelecký tábor

STEAMFACTORY

Lezecký tábor

STEAMFACTORY

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Steam factory
Moldavská cesta 32,
040 11 Košice 

Prihlášky

po-pia: 800 – 2000

Fakturácia

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 2000