detské tábory
2024

Letný tábor Bratislava

Športový tábor

Letný tábor Bratislava​

Športový tábor​

Naša detská športová oáza prináša nový a vzrušujúci zážitok pre mladých športovcov. Tábor je zameraný na viacero športov, ktoré deti milujú: beh, plávanie, bedminton, futbal a florball. Program je navrhnutý tak, aby rozvíjali zručnosti, sebavedomie a tímovú prácu, pričom zároveň podporujú zdravý a aktívny životný štýl.
 
Nezáleží na tom, či sú Vaše deti začínajúci športovci alebo už majú nejaké skúsenosti, naši animátori ich budú podporovať a motivovať k dosiahnutiu ich cieľov. Okrem tradičných športových tréningov sa deti zúčastnia aj na rôznych aktivitách, ktoré posilnia ich fyzickú kondíciu a zábavu.
 
Veríme, že tento týždeň plný športových aktivít a dobrodružstiev posilní nielen telo, ale aj dušu Vašich detí.

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Marie Curie-Sklodowskej 1, Petržalka

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 209€ + Darček pre dieťa

Pondelok
Okrem športových aktivít, ktorých bude počas celého týždňa neúrekom sú pre deti pripravené aj rôzne táborové hry, počas ktorých sa nielen zoznámia s inštruktormi, animátormi, no predovšetkým so svojimi spolušportovcami.
Utorok
Druhý športový deň odštartujú športovci naplno. Tréningový proces začne ranným behom v blízkom parku. Teplé letné počasie využijú nielen na plavecký tréning na kúpalisku na Tehelnom poli, ale aj na oddych, relax a zábavu. Pre deti budú pripravené nielen vodné hry, ale aj aquagym.
Streda
Prvé dva dni boli zamerané na beh a plávanie. Streda bude venovaná futbalu. Okrem priateľského zápasu, ktorý preverí nielen tímového,ale aj ducha fairplay, bude pripravený aj mini kondičný tréning a rôzne drily s loptou.
Štvrtok
Deň začneme ranným behom a koordinačnými cvičeniami. V poobedných hodinách budú mať mladí športovci príležitosť sa zdokonaliť vo florballe. Skúsení inštruktori odovzdajú deťom cenné rady, tipy a triky.
Piatok
Posledný deň bude venovaný súhrnu a zopakovaniu si základných bezpečnostných princípov pri jednotlivých športoch. Okrem toho je pre športovcov pripravená olympiáda, kedy budú môcť zúročiť všetky rady od trénerov a celotýždňovú kondičnú prípravu.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Adresa areálu​

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
odporúča
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
odporúča
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
odporúča
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
odporúča
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
odporúča
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
odporúča
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
odporúča
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
odporúča
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
odporúča
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
odporúča
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Mari Kiri
Marie Curie-Sklodowskej 1, Petržalka

Prihlášky

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 1800

Turnus / Tábor Divadelný Laser Camp Miniarchitekti Mladí inžinieri Sebaobrana a Laser Game Športový Umelecký Vedátori Vesmírni Bádatelia

1. turnus
01.07. - 04.07

2. turnus
08.07. - 12.07

3. turnus
15.07. - 19.07

4. turnus
22.07. - 26.07

5. turnus
29.07. - 02.08

6. turnus
05.08. - 09.08

7. turnus
12.08. - 16.08

8. turnus
19.08. - 23.08