detské tábory
2024

Letný tábor Bratislava

Umelecko - Tanečný

Letný tábor Bratislava​

Umelecko - Tanečný

„Dobrý deň,    Bonjour,   Καλή μέρα,   يوم جيد    再會 ,

Táborčatá práve zahájili predaj leteniek na tvorivú cestu okolo sveta. Ak máte doma mladého umelca doprajte mu tento originálny zážitok práve s nami.

 Náš kreatívny let bude trvať celý týždeň a navštívime spolu Francúzsko, Egypt, Grécko, Čínu a na  konci sa spolu zabavíme na pravom talianskom festivale. Vaše dieťa si užije kreatívne workshopy a aktivity, pri ktorých môže naplno povoliť uzdu svojej fantázie a ktoré mu pomôžu načerpať inšpiráciu pre nové umelecké diela!Týmito nevšednými a farbistými zážitkami budú deti sprevádzať najväčší umelci v histórií ľudstva ako Leonardo da Vinci, Pablo Picasso, Michelangelo a ďalší. 

 Krajiny nebudeme spoznávať iba po umeleckej stránke, ale i po tej pohybovej a to formou pre oblasť typického ale i netypického tanca. Preto neváhajte a kupujte letenky pre túto špeciálnu cestu a nezabudnite, že kapacita letu je OBMEDZENÁ!”

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdávania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

ZŠ Pavla Marcelyho ZŠ Drieňová 16

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 209€* + Darček pre dieťa

*Cena uvedená vrátane DPH

Pondelok - Francúzsko
Práve sme pristáli na letisku  Charles de Gaulle v Paríži. Po získaní prvej pečiatky do našich cestovných pasov si zachytíme najznámejšiu dominantu a symbol Francúzska -  Eifelovu vežu, prostredníctvom techniky rytia. A keďže všetci vieme, že Paríž je mestom módy, tak si ako suvenír domov odonesieme  unikátny model batikovanej tašky, ktorú si navyše vlastnoručne vyrobíme. A ešte pred odletom stihneme kurz kankánu.
Utorok - Egypt

Druhou získanou pečiatkou do našich pasov je Egypt. Privítalo nas teplé počasie preto sme sa rozhodli schladiť  v osviežujúcej vode. Nakoľko sme tu iba na jeden deň a chceme stihnúť toho čo najviac, vyberieme sa k pyramídam a pre zmenu necháme egypťanom suvenír my, a to v podobe nami vytvorenej 3D pyramídy. Nakoľko let mešká, stíhame si ešte zatancovať tie pravé egyptské tance.
Streda - Grécko
Dnešný let bol krátky. Ďalšou zastávkou na našej ceste je nedaleké Grécko.Po získaní už tretej pečiatky, smerujeme na tunajší trh, kde sa necháme inšpirovať tradičnou gréckou kultúrou a vytvoríme si spoločne originálne staroveké grécke vázy. Aby však boli vázy kvalitné, budeme sa musieť s tunajšími obchodníkmi dohodnúť a získať od nich potrebné materiály. Tu sa preverí naša šikovnosť a nápaditosť. Na záver dňa nesmie chýbať tradičný tanec Zorba.
Štvrtok - Čína
Privítanie na čínskom letisku je v porovnaní s ostatnými dosť netradičné. Čakali sme ohňostroj, no aby sme získali ďalšiu pečiatku musíme prejsť starodávnymi komnatami a tajuplnými chodbami plnými nástrah a záludných hádaniek. Aby sme zapadli do koloritu miestnych obyvateľov, vytvoríme si tiež tradičný čínsky vejár a klobúk. Keďže nechceme aby nás opustil úspech v našej ceste, vyrobíme i bájneho draka šťastia.
Piatok - Taliansko
Našu cestu okolo sveta zavŕšime vo veľkom štýle. Okrem poslednej pečiatky v pase sa už teraz všetci tešíme na benátsky karneval. Nakoľko ho chceme prežiť vo veľkom štýle a uzavrieť tak celý týždeň, vytvoríme si masky, pohostenie, výzdobu a utužíme naše nové kamarátstva náramkami priateľstva. Benátsky karneval je presne to, na čo sa oplatilo počkať. Ďakujeme, že ste cestovali s nami.

Zmena programu vyhradená

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Adresa areálu​

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Mini architekti

Petržalka

Vedátori

Ružinov

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
odporúča
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
odporúča
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
odporúča
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
odporúča
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
odporúča
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
odporúča
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
odporúča
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
odporúča
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
odporúča
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
odporúča
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

ZŠ Pavla Marcelyho ZŠ Drieňová 16

Drieňová 16

Prihlášky

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 1800

Turnus / Tábor Divadelný Laser Camp Miniarchitekti Mladí inžinieri Sebaobrana a Laser Game Športový Umelecký Vedátori

5. turnus
29.07. - 02.08

VYPREDANÉ

VYPREDANÉ

6. turnus
05.08. - 09.08

VYPREDANÉ

7. turnus
12.08. - 16.08

VYPREDANÉ

8. turnus
19.08. - 23.08

VYPREDANÉ