detské tábory
2024

Letný tábor Bratislava

Vedátori

Letný tábor Bratislava​

Vedátori

Vitajte do sveta vedeckých experimentov, objavovania a nezabudnuteľných dobrodružstiev! S nadšením vám predstavujeme náš letný vedecký tábor – miesto, kde sa vaše dieťa zahrá, zároveň sa učí a objavuje fascinujúci svet vedy. Naším cieľom je nechať deti rozkvitnúť v prostredí plnom zábavy a vzdelávania, kde každý deň prináša nové príležitosti na objavovanie a učenie sa. S kvalifikovanými inštruktormi, stimulujúcimi aktivitami a zábavnými experimentami, naša táborová skúsenosť nie je len dovolenkou, ale investíciou do budúcnosti vášho dieťaťa. Neváhajte a pridajte sa k rodičom  ktorý sa už rozhodli dať svojmu dieťaťu tábor, ktorý ich posunie na ich ceste života!

Hlavný lektor: Mgr. Ivan Gábriš

https://www.instagram.com/vedeckeokienko/

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Drieňová 16, Bratislava

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálne aktivity pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálne aktivity pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 209€ + Darček pre dieťa

Pondelok

Prvý deň tábora deti čaká chemické predstavenie, kde uvidia niekoľko dych berúcich experimentov. Budú im pred očami prebiehať chemické reakcie, budú sa meniť farby a deti uvidia aj výbuchy a plamene (v bezpečnej vzdialenosti). Okrem toho sa deti zoznámia medzi sebou, zahrajú si rôzne hry a pustia sa do vlastných projektov.

Link na vystúpenie vedca: https://www.instagram.com/p/CkZBZ1LDUOx/
Utorok
Na workshope si deti v malých skupinách vyskúšajú prácu chemika a vyrobia si svoj vlastný sliz a odnesú si domov aj skákalku. Ukážeme si ako rozložiť peroxid vodíka a dokonca si vytvoríme sloniu zubnú pastu. Zahráme sa aj na detektívov a vyvoláme si odtlačky prstov. A poobede šup do vody na Tehelnom poli!
Streda
Opäť spoločne v malých skupinkách preskúmame vlastnosti plynov, ktoré sú ľahšie a ťažšie ako vzduch, deti sa môžu tešiť na hélium, výrobu vodíka, spaľovanie metánu a prípravu oxidu uhličitého a vyskúšať si neviditeľný hasiaci prístroj. Okrem toho pôjdeme aj na turistiku do prírody, kde naše hlavičky môžu zrelaxovať a zašportovať si na tom najčerstvejšom vzduchu.
Štvrtok
Vo štvrtok sa naučíme, že hmotu nemožno vytvoriť z ničoho a rovnako ju nemôžeme ani zničiť. Overíme si platnosť zákonu zachovania hmotnosti a naučíme sa o rôznych typoch chemických reakcií. Po workshope deťom nebudú cudzie slovíčka ako syntéza, rozklad alebo podvojná výmena. Všetko si samostatne vyskúšajú. Po takto náročnom dni pôjdeme schladiť svoje hlavičky na kúpalisko Delfín!
Piatok
Vyskúšame si splniť dávny sen alchymistov a premeniť kov na „zlato“. Taktiež si deti skúsia akú úlohu má elektrická energia v chemických reakciách a vyrobía si farebné plame. Spoločne si posvietime na elektrolýzu, výrobu batérie a vlastnosti alkalických kovov. A na konci dňa nám zostáva už len veľká rozlúčková párty a veľa skvelých zážitkov z nášho skvelého tábora plného vedomosti a zábavy.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Adresa areálu​

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Laser Arena Bratislava
Prešovská 45,
821 02 Bratislava 

Prihlášky

po-pia: 800 – 2000

Fakturácia

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 2000

Turnus / Tábor Bedminton Divadelný Laser Camp Miniarchitekti Sebaobrana a Laser Game Triatlonový Umelecký Vedátori Vesmírni Bádatelia

1. turnus
01.07. - 04.07

2. turnus
08.07. - 12.07

3. turnus
15.07. - 19.07

4. turnus
22.07. - 26.07

5. turnus
29.07. - 02.08

6. turnus
05.08. - 09.08

7. turnus
12.08. - 16.08

8. turnus
19.08. - 23.08