detské tábory
2024

Letný tábor Košice

Lezecký tábor

Letný tábor Košice​

Lezecký tábor

Vitajte dobrodruhovia našej vertikálnej výzvy! Sme nadšení vás privítať na našom nezabudnuteľnom tábore pre malých lezcov na stene, kde sa stretáva vášeň pre dobrodružstvo s výškami! Pripravte sa na týždennú dávku vzrušenia, kde sa vaše malé horolezecké nádeje stanú skutočnosťou. 

Naša táborová skála bude vaším novým hracím ihriskom, kde sa budete stavať pred výzvy, zdolávať strmé svahy a objavovať svoju odvahu vo výškach. S našimi skúsenými inštruktormi budete mať možnosť naučiť sa základy lezenia, zdokonaliť svoje techniky a objaviť, čo všetko dokážete v našom lezeckom raji dosiahnuť.

Okrem nezabudnuteľných lezeckých zážitkov na vás čaká aj tábor plný kamarátstva, tímových hier a súťaží, ktoré vás posunú nielen vo svete lezenia, ale aj vo svete priateľstva. Takže príďte s nami na vrchol, kde necháme spolu svoje malé dobyvatelia šplhať sa k novým výškam a spoznávať hory nových priateľstiev!

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

OC Optima

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 199 € + Darček pre dieťa

Pondelok
Prvý deň tábora je hneď plný radosti a dobrodružstva! Deti budú mať možnosť vytvoriť si svoje vlastné tímové vlajky, rozdeliť sa do tímov prostredníctvom šifier a zažiť radosť z pohybu pri tréningu dopoludnia. Poobede ich čakajú tímové hry ktoré utužia kolektiv a pri ktorých sa každí dobre zabaví.
Utorok
Deň zahájime lezeckým tréningom a pirpavíme sa na výlet na Vyšnú Myšľu pri ktorom sa naučíme množstvo táborových hier. Počas dňa si spravíme piknik v prírode a porozhliadneme sa po krásach nášho kraja.
Streda
V stredu začneme náš program lanovoou dráhou a lezeckým tréningom. nesmieme vynechať veľkú táborovú hru kde sa všetci dobre zabavíme a naladíme na zvyšok dňa. Po vlastnoručne vyrobenom obede budeme mať pre lezcov veľmi dôležitý workshop a to nácvik prvej pomoci.
Štvrtok
Dopoludnia si naše Táborčatá zahrajú rôzne hry vo Detskom svete a nesmie chýbať lezecký tréning. Deti sa naučia aj tancovať tradičné táborové tance.
Piatok
Posledný deň tábora ukončíme viacerými súťažami, pôjdeme na lanovú dráhu, spravíme si viac lezeckých tréningov kde si zlepšíme svoje lezecké schopnosti a zväčšíme si svaly. Ako ukončenie tábora si spravíme veľkú párty a celý týždeň si vyhodnotíme.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Adresa areálu

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Umelecký tábor

STEAMFACTORY

Lezecký tábor

STEAMFACTORY

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

OC Optima
Moldavská cesta 32,
040 11 Košice 

Prihlášky

po-pia: 800 – 2000

Fakturácia

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 2000

Tábor / Termín Lezecký Sebaobrana a Laser Camp STREAM FACTORY Umelecký

1. turnus
01.07. - 04.07.

2. turnus
08.07. - 12.07.

3. turnus
15.07. - 19.07.

4. turnus
22.07. - 26.07.

5. turnus
29.07. - 02.08.

6. turnus
05.08. - 09.08.

7. turnus
12.08. - 16.08.

8 turnus
19.08. - 23.08.