detské tábory
2024

Letný tábor Košice

STEAMFACTORY

Letný tábor Košice​

STEAMFACTORY​

Vitajte v našom letnom tábore STEAMFACTORY pre deti plnom zábavy a dobrodružstva!

Pripravte sa na neuveriteľné zážitky, priateľstvá a súťaže. V Táborčatách milujeme prírodu a preto sa vydáme v utorok na celodenné dobrodružstvo do prírody. Okrem toho si vaše dieťa užije všetky atrakcie počas celého týždňa v jedinečnej STEAMFACTORY a aby toho nebolo málo pre deti sme pripravili aj osviežujúce kúpanie na kúpalisku.

Poďte s nami na nezabudnuteľnú letnú dovolenku plnú aktivity a radosťou!

Každé dieťa si počas tábora zahrá:

  • Laser game
  • Fun Game
  • Lanový park
  • Lezenie na stenu
  • Detský svet
  • a skvelý animačný program

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

OC Optima

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálne aktivity pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálne aktivity pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 199 + Darček pre dieťa

Pondelok
V pondelok v tábore nás čaká nezabudnuteľný začiatok týždňa plného dobrodružstva. Rozdelíme sa do tímov, kde každý vytvorí svoju unikátnu tímovú identitu. Deti sa rovno pustia do prvej atrakcie v STEAMFACTORY, kde objavia Detský svet plný radosti, hier a nových zážitkov. Následne si deti zahrajú Laser game a neskôr si zasúťažia proti sebe v tímoch. Pondelok bude dňom, kedy sa začne náš spoločný príbeh plný kamarátstva a zábavy!
Utorok
Utorok v tábore prinesie vzrušujúce výzvy medzi deťmi a zároveň im otvorí dvere do sveta lezenia. Deti si vyskúšajú v lezenie s inštruktážou od skúseného lezca zo STEAMFACTORY. Okrem vysokého lezenia budú mať možnosť skúsiť si aj Laser game ktorú si zamiluje každé dieťa. Čaká nás výlet na Vyšnú Myšľu pri ktorej sa naučíme množstvo táborových hier. Utorok bude plný nových zážitkov a objavovania radosti z prírody, vychutnáme si piknik a nádherný výhľad.
Streda
Spoločne sa vydáme na vzrušujúce dobrodružstvo, hľadanie pokladu. Budeme riešiť logické úlohy, zlepšovať sa po fyzickej či mentálnej stránke a dobre sa zabavíme. Spravíme si vlastný obed - skvelú pizzu v STEAMFACTORY a precvičíme svoje tímové a strategické schopnosti v súťažiach.
Štvrtok
Dopoludnia si budú musieť naše Táborčatá poradiť s lanovou dráhou a vyliezť čo najrýchlejšie a najvyššie spomedzi všetkých a taktiež vyhrať ceny.
Piatok
Posledný deň tábora ukončíme viacerými súťažami, strávime čas vo Fun Game, aj v detskom svete. Poobede si vyhodnotíme celý týždeň v STEAMFACTORY, rozdáme si darčeky a ceny a nesmie chýbať ani záverečná veľkolepá párty.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Adresa areálu

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Umelecký tábor

STEAMFACTORY

Lezecký tábor

STEAMFACTORY

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Steam factory
Moldavská cesta 32,
040 11 Košice 

Prihlášky

po-pia: 800 – 2000

Fakturácia

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 2000

Tábor / Termín Lezecký Sebaobrana a Laser Camp STREAM FACTORY Umelecký

1. turnus
01.07. - 04.07.

2. turnus
08.07. - 12.07.

3. turnus
15.07. - 19.07.

4. turnus
22.07. - 26.07.

5. turnus
29.07. - 02.08.

6. turnus
05.08. - 09.08.

7. turnus
12.08. - 16.08.

8 turnus
19.08. - 23.08.