detské tábory
2024

Letný tábor Košice

Umelecko - Tanečný

Letný tábor Košice

Umelecko - Tanečný

„Dobrý deň,    Bonjour,   Καλή μέρα,   يوم جيد    再會 ,

 Táborčatá práve zahájili predaj leteniek na tvorivú cestu okolo sveta. Ak máte doma mladého umelca doprajte mu tento originálny zážitok práve s nami.

 Náš kreatívny let bude trvať celý týždeň a navštívime spolu Francúzsko, Egypt, Grécko, Čínu a na  konci sa spolu zabavíme na pravom talianskom festivale. Vaše dieťa si užije kreatívne workshopy a aktivity, pri ktorých môže naplno povoliť uzdu svojej fantázie a ktoré mu pomôžu načerpať inšpiráciu pre nové umelecké diela!Týmito nevšednými a farbistými zážitkami budú deti sprevádzať najväčší umelci v histórií ľudstva ako Leonardo da Vinci, Pablo Picasso, Michelangelo a ďalší. 

 Krajiny nebudeme spoznávať iba po umeleckej stránke, ale i po tej pohybovej a to formou pre oblasť typického ale i netypického tanca. Preto neváhajte a kupujte letenky pre túto špeciálnu cestu a nezabudnite, že kapacita letu je OBMEDZENÁ!”

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

OC Optima

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 209€* + Darček pre dieťa

*Cena uvedená vrátane DPH

Pondelok - Francúzsko
Práve sme pristáli na letisku  Charles de Gaulle v Paríži. Po získaní prvej pečiatky do našich cestovných pasov si zachytíme najznámejšiu dominantu a symbol Francúzska -  Eifelovu vežu, prostredníctvom techniky rytia. A keďže všetci vieme, že Paríž je mestom módy, tak si ako suvenír domov odonesieme  unikátny model batikovanej tašky, ktorú si navyše vlastnoručne vyrobíme. A ešte pred odletom stihneme kurz kankánu
Utorok - Egypt
Druhou získanou pečiatkou do našich pasov je Egypt. Privítalo nas teplé počasie preto sme sa rozhodli schladiť  v osviežujúcej vode. Nakoľko sme tu iba na jeden deň a chceme stihnúť toho čo najviac, vyberieme sa k pyramídam a pre zmenu necháme egypťanom suvenír my, a to v podobe nami vytvorenej 3D pyramídy. Nakoľko let mešká, stíhame si ešte zatancovať tie pravé egyptské tance.
Streda - Grécko
Dnešný let bol krátky. Ďalšou zastávkou na našej ceste je nedaleké Grécko.Po získaní už tretej pečiatky, smerujeme na tunajší trh, kde sa necháme inšpirovať tradičnou gréckou kultúrou a vytvoríme si spoločne originálne staroveké grécke vázy. Aby však boli vázy kvalitné, budeme sa musieť s tunajšími obchodníkmi dohodnúť a získať od nich potrebné materiály. Tu sa preverí naša šikovnosť a nápaditosť. Na záver dňa nesmie chýbať tradičný tanec Zorba.
Štvrtok - Čína
Privítanie na čínskom letisku je v porovnaní s ostatnými dosť netradičné. Čakali sme ohňostroj, no aby sme získali ďalšiu pečiatku musíme prejsť starodávnymi komnatami a tajuplnými chodbami plnými nástrah a záludných hádaniek. Aby sme zapadli do koloritu miestnych obyvateľov, vytvoríme si tiež tradičný čínsky vejár a klobúk. Keďže nechceme aby nás opustil úspech v našej ceste, vyrobíme i bájneho draka šťastia.
Piatok - Taliansko

Našu cestu okolo sveta zavŕšime vo veľkom štýle. Okrem poslednej pečiatky v pase sa už teraz všetci tešíme na benátsky karneval. Nakoľko ho chceme prežiť vo veľkom štýle a uzavrieť tak celý týždeň, vytvoríme si masky, pohostenie, výzdobu a utužíme naše nové kamarátstva náramkami priateľstva. Benátsky karneval je presne to, na čo sa oplatilo počkať. Ďakujeme, že ste cestovali s nami.

Zmena program vyhradená!!

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Adresa areálu

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Umelecký tábor

STEAMFACTORY

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
odporúča
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
odporúča
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
odporúča
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
odporúča
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
odporúča
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
odporúča
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
odporúča
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
odporúča
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
odporúča
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
odporúča
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

OC Optima
Moldavská cesta 32,
040 11 Košice 

Prihlášky

po-pia: 800 – 2000

Fakturácia

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 2000

Tábor / Termín Sebaobrana a Laser Camp STEAMFACTORY Umelecký

5. turnus
29.07. - 02.08.

6. turnus
05.08. - 09.08.

7. turnus
12.08. - 16.08.

8 turnus
19.08. - 23.08.