detské tábory
2024

Letný tábor Bratislava

Mladí inžinieri

Letný tábor Bratislava

Mladí inžinieri

Mladí inžinieri je inovatívny tábor, ktorý otvára dvere do fascinujúceho sveta technických zručností a inžinierskej tvorivosti pre deti. Tu sa deti stanú tvorcami, priekopníkmi a objaviteľmi v oblasti technológií.

Pošlite svoje deti na cestu objavovania a tvorby. V našom tábore budú mať možnosť rozvíjať svoje technické schopnosti, budovať roboty, programovať a experimentovať s rôznymi technologickými nástrojmi. Každý deň bude plný nových výziev, kreativity a zábavy.

Dajte svojim deťom šancu stať sa inžiniermi svojej vlastnej budúcnosti a objavte spolu s nami nekonečné možnosti technologického sveta!

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Marie Curie-Sklodowskej 1, Petržalka

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

AKCIA

Cena za 5 dní iba 219 € + Darček pre dieťa

Pondelok
V pondelok sa naši mladí inžinieri vydajú na cestu objavovania inžinierstva hrou. Dozvedia sa o rôznych technických systémoch a zariadeniach, objavia ich funkcie a možnosti v praxi. Deti budú tiež mať príležitosť vybudovať si svoju funkčnú technologickú hračku. Okrem odbornej zložky, deti spoznajú aj nových kamarátov.
Utorok
V utorok sa naši mladí inžinieri pustia do konštrukcie jednoduchých robotov a následne sa vydajú na osviežujúcu výpravu na kúpalisko. Deti budú mať možnosť nielen rozvíjať svoje technické zručnosti pri tvorbe robotov, ale aj užiť si oddych a zábavu vo vode na Tehelnom poli. 
Streda
V stredu sa po workshope naši mladí inžinieri vydajú do prírody, kde sa môžu ponoriť do harmónie prírodného prostredia a užiť si čas na oddych a relaxáciu. Táto výprava im pripomenie, že život nie je len o technológiách a práci, ale aj o priateľstve a radosti z maličkostí.
Štvrtok
Vo štvrtok sa mladí inžinieri opäť pustia do tvrdej práce na svojich projektoch. Po náročnom dni sa vydajú na výlet - k jazeru Draždiak. Tam si budú môcť vychutnať kúpanie, hranie sa na pláži a dobrodružstvo pri vodných aktivitách,.
Piatok
V piatok si deti zhrnú všetky poznatky, ktoré nadobudli počas celého týždňa, odprezentujú si navzájom svoje vytvorené projekty. Za celotýždňovú snahu je pre nich pripravená odmena - Laser game. Tento deň bude plný zábavy, spolupráce a oslavy úspechov, ktoré spoločne dosiahli ako tím.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory a foto z denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Marie Curie-Sklodowskej 1, Petržalka

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Mini architekti

Petržalka

Vedátori

Ružinov

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
odporúča
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
odporúča
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
odporúča
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
odporúča
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
odporúča
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
odporúča
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
odporúča
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
odporúča
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
odporúča
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
odporúča
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Mari Kiri

Marie Curie-Sklodowskej 1, Petržalka

Prihlášky

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 1800