detské tábory
2024

Letný tábor Trenčín

Športový tábor

Letný tábor Trenčín​

Športový tábor​

Naša detská športová oáza prináša nový a vzrušujúci zážitok pre mladých športovcov. Tábor je zameraný na viacero športov, ktoré deti milujú: beh, plávanie, bedminton, futbal a florball. Program je navrhnutý tak, aby rozvíjali zručnosti, sebavedomie a tímovú prácu, pričom zároveň podporujú zdravý a aktívny životný štýl.

Nezáleží na tom, či sú Vaše deti začínajúci športovci alebo už majú nejaké skúsenosti, naši animátori ich budú podporovať a motivovať k dosiahnutiu ich cieľov. Okrem tradičných športových tréningov sa deti zúčastnia aj na rôznych aktivitách, ktoré posilnia ich fyzickú kondíciu a zábavu.

Veríme, že tento týždeň plný športových aktivít a dobrodružstiev posilní nielen telo, ale aj dušu Vašich detí.

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Reštaurácia Rotunda

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 199€ + Darček pre dieťa

Pondelok
Okrem športových aktivít, ktorých bude počas celého týždňa neúrekom sú pre deti pripravené táborové hry, počas ktorých sa nielen zoznámia s inštruktormi, animátormi, predovšetkým so svojimi spolušportovcami.
Utorok
Druhý športový deň odštartujeme naplno. Tréningový proces začneme ranným behom v blízkom parku. Teplé letné počasie využijeme nielen na plavecký tréning na kúpalisku, ale aj na oddych, relax a zábavu. Pre deti budú pripravené nielen vodné hry, ale aj aquagym.
Streda
Prvé dva dni boli zamerané na beh a plávanie. Streda bude venovaná futbalu. Okrem priateľského zápasu, ktorý preverí nielen tímového,ale aj ducha fairplay, bude pripravený aj mini kondičný tréning a rôzne drily s loptou.
Štvrtok

Deň začneme ranným behom a koordinačnými cvičeniami. V poobedných hodinách budú mať mladí športovci príležitosť sa zdokonaliť vo florballe. Skúsení inštruktori odovzdajú deťom cenné rady, tipy a triky.
Piatok
Posledný deň bude venovaný súhrnu a zopakovaniu si základných bezpečnostných princípov pri jednotlivých športoch. Okrem toho je pre športovcov pripravená olympiáda, kedy budú môcť zúročiť všetky rady od trénerov a celotýždňovú kondičnú prípravu.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Sadová, 911 01 Trenčín

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
odporúča
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
odporúča
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
odporúča
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
odporúča
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
odporúča
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
odporúča
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
odporúča
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
odporúča
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
odporúča
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
odporúča
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Reštaurácia Rotunda
Park M.R. Štefánika 6686
Trenčín 

Prihlášky

po-pia: 800 – 2000

Fakturácia

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 2000

Tábor / Termín Sebaobrana a Laser Camp Športový Umelecký

1. turnus
01.07. - 04.07.

2. turnus
08.07. - 12.07.

3. turnus
15.07. - 19.07.

4. turnus
22.07. - 26.07.

5. turnus
29.07. - 02.08.

6. turnus
05.08. - 09.08.

7. turnus
12.08. - 16.08.

8 turnus
19.08. - 23.08.