detské tábory
2024

Letné pobytové tábory

Čarodejnícka škola​

Letné pobytové tábory​

Čarodejnícka škola​

Play Video

Vitajte na letnej škole čarodejníckej. pripojte sa k úspešným absolventom a zažite neopakovateľnú atmosféru sveta z kníh J. K. Rowlingovej.

Škola mágie a kúziel čaká na vaše deti v srdci Bielych Karpát v prekrásnom prostredí horského hotela Vršatec***

Študenti zažijú pravú atmosféru čarodejníckej školy na hodinách kúziel, elixírov, či veštenia. Objavia nové priateľstvá pri hrách a aktivitách, ktorými ich prevedie náš tím skúsených čarodejníc a čarodejníkov. Okrem nezabudnuteľných zážitkov si odnesú originálny čarodejnícky prútik.

Neváhajte pootvoriť vašim deťom dvere do zázračného sveta a vytvoriť si zážitky, ktoré nevymaže ani to najmocnejšie kúzlo.

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas odovzdávania detí na    tábor:

od 13:00 do 15:00

Čas preberania detí z tábora:

od 10:00 do 13:00 

Miesto konania tábora:

Vršatské podhradie 87, Pruské

Kapacita jedného turnusu tábora:

Max 100 detí

Vek detí:

Od 8 do 14 rokov

 

 

Počet animátorov na turnus:

1 hlavný vedúci, 8 animátorov, 1 zdravotník

AKCIA

Teraz cena iba 349€ + Darček pre dieťa

Cena tábora zahŕňa:

V cene tábora strava 5x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera), ubytovanie v 3-5 lôžkových izbách, pitný režim, celodenný animačný program, výlet pre každého účastníka do Bojníc (ZOO a zámok), ceny z hier a súťaží, vybavenie študenta (palička, plášť, odznak fakulty) a bezodný kotlík plný spomienok.

Nedeľa
Príchod a uvítanie; návšteva nemocničného krídla; triediaca ceremónia vo Veľkej sieni; zoznamovanie sa s plánom dňa, profesormi a spolužiakmi
Pondelok
Pátranie po Tajomnej komnate; návšteva zrúcaniny hradu Vršatec; kvíz vedomostí študentov
Utorok
Dobytie väznice v Azkabane; veľký turnaj fakúlt; zápas v metlobale
Streda
Celotáborový výlet (Bojnice - zoo, zámok, kúpalisko); banket so scénkami
Štvrtok
Obchodovanie v šikmej uličke, trojčarodejnícky turnaj; opekanie; návšteva zakázaného lesa
Piatok:
Záverečné skúšky; vyhlásenie výsledkov školského pohára; ples štyroch fakúlt; sviečkový pochod
Sobota
Balenie; lúčenie; odchod

Doplňujúce informácie

Dopoludňajší program študentov zahŕňa vyučovanie z oboru kúziel, elixírov, veštenia,… V rámci poobedného voľna má každý študent možnosť zapísať sa a navštevovať klub duelantov. Čaká nás tiež nočná hra na zrúcaninu hrad Vršatec.

Benefity tábora

Benefity tábora

Tábor a ubytovanie

Tábor a ubytovanie

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na čísle: 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Kartičku poistenca – kópia

 

Peniaze vraciame v súlade s obchodnými podmienkami. Pred táborom zvyčajne áno, počas tábora už len za stravu, alebo vám ponúkneme iný termín.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Adresa areálu

Adresa areálu​

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Kontakt

Kontakt

Prihlášky, fakturácia, objednávky

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom 

po-pia: 800 – 2000