detské tábory
2024

Letné pobytové tábory

Street camp

Letné pobytové tábory​

Street camp

Play Video

Vítajte v Street campe, kde sa stretáva mladá energia s vášňou pre hudbu, tanec, umenie! 

Hip-hop je viac ako vandalstvo, nádavky a peniaze. Dovoľte vašim deťom spoznať hlbšie podstatu hip-hopu, počas pobytu v tábore sa naučíme viaceré elementy hip-hopu . Graffiti, rap, DJing, Street dance, hip-hop dance, breaking či beatbox. Na konci tábora nás čaká veľký test elementov hip-hopu o ktorých sa budeme učiť počas celého týždňa a náš tábor ne bude len o zábave ale aj o zaujímavostiach zo sveta hip-hopu.

Celý týždeň stráviš so skvelými lektromi, ktorí ťa zasvätia do sveta hip-hopu. Pridaj sa k nám na náš umelecko-edukatívny camp!

Hlavný Lektor: Macej Marcel Komárňanský
Lektori: Domčis Dominika Zárecká                                            Adam Jakub

Špeciálny hosť: Fejbs

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Streetcamp-scaled

Čas odovzdávania detí na tábor:

od 16:00 do 17:00

Čas odovzdania detí z tábora:

od 10:00 do 11:00

Miesto konania tábora:

Partizán Rezort

 

Kapacita tábora:

Max 50 detí
Max 10 detí na animátora

Vek detí:

Individuálne aktivity pre deti od 8 do 11 rokov

Individuálne aktivity pre deti od 12 do 17 rokov 

KÚPTE TERAZ!

Cena za 6 dní iba 349 € + Darček pre dieťa

Nedeľa
Úvodný deň je dňom uvítania a zoznámenia sa s prostredím a ľuďmi. Rozdelíme sa do izieb a skupín, tento deň bude najmä o spoznávaní nových kamošov a vytváranie si väzieb. Lektori ukážu svoje schopnosti a pomôžu navnímať deťom umenie ulice.
Pondelok

V pondelok sa bude niesť v duchu farieb, obrazov, nápisov a prenosu emócií na rôzne povrchy. Príde nám ukázať expert na graffity ako na to aby bol výsledok kvalitný.
Utorok
Dnes si ukážeme niečo nové - Djing. Vysvetlíme si čo to je, ukážeme ako sa tvorí hudba a naučíme sa ďalšie kroky z našej choreografie. V tento deň sa nepôjde spať tak skoro, pretože otestujeme odvahu našich tanečníkov. (iba dobrovoľníkov)
Streda
Breakdance nie je pre každého, ale ten kto ho vie určite vždy zaujme, povieme si niečo o jeho histórií, naučíme sa nové moves a poobede vybehneme ešte na kopec vychutnať si krásny výhľad.
Štvrtok
Štvrtok nás príde navštíviť Fejbs, raperka, speváčka, a textárka, ktorá nás pre Ako každý deň aj tento bude najmä o tanci a tak sa aj dnes môžu deti tešiť na svoj obľúbený hiphopový tréning.
Piatok:
V predposledný deň sa naučíme beatboxovať s odborníkmi, každá skupinka skombinuje to všetko čo sme sa naučili a predvedie nám to všetkým na záverečnej skúške talentov. Nesmie chýbať ani veľká párty.
Sobota
V posledný deň sa všetci zbalíme a rozlúčime, zoberieme si so sebou všetky krásne spomienky, kamarátstva a poznatky ktoré sme sa tento týždeň naučili.

Benefity tábora

Benefity tábora

Tábor a ubytovanie

Tábor a ubytovanie

Čakajú na vás krásne pohodlné izby v srdci prírody s nadštandardným vybavením. Deťom poskytneme 5 x denne stravu – raňajky, desiatu, obed, olovrant, večeru a celodenný pitný režim. 

Adresa areálu

Adresa areálu​

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Prihlášky, fakturácia, objednávky

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom 

po-pia: 800 – 2000

Tábor / Termín Čarodejnícka škola Street Camp

1. turnus
14.07. - 20.07.

2. turnus
21.07. - 27.07.

3. turnus
28.07. - 03.08.

4. turnus
04.08. - 10.08.