detské tábory
2023

Pobytové tábory

Pobytové tábory

Play Video

Čarodejnícka škola

Vstúpte do sveta kouzelníkov a kúpte si lístok do našej čarodejníckej školy!

Pobytový tábor s hlavnou témou čarodejníckej školy podľa kníh Rowlingovej je pre vaše dieťa skvelou príležitosťou prežiť nezabudnuteľnú dovolenku.

Naši čarodejníci vás privítajú v našom hrade, kde vaše dieťa bude môcť zažiť autentickú atmosféru čarodejníckej školy. Vyučovacie hodiny, ako sú čarovanie a lektvary, budú zábavné a vzrušujúce, zatiaľ čo hry a aktivity v skupine prinesú vašim deťom množstvo nových priateľov.

Tak neváhajte vytvárať nové priateľstvá a získať nezabudnuteľné zážitky. 

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 13:00 do 15:00

Čas odovzdania detí:

od 13:00 do 15:00

Miesto konania tábora:

Hotel Vršatec

Kapacita tábora:

Max 60 detí

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 8 do 12 rokov

Individuálny program pre deti od 13 do 17 rokov

AKCIA

Teraz cena iba 309€ + Darček pre dieťa

Doplnkové informácie

Každý deň sa doobeda študenti mágie zúčastňujú vyučovania (elixíry, herbológia, kúzla, a pod.) Okrem toho ponúkame možnosť v rámci poobedného voľna zapísať sa do klubu duelantov. Počas tábora nás tiež čaká nočná hra s výletom na zrúcaninu hradu Vršatec. 

Nedela
Uvítanie, návšteva nemocničného krídla, triediaca ceremónia, zoznámenie sa s plánom dňa, profesormi a spolužiakmi
Pondelok
Cesta do tajomnej komnaty, hudobný kvíz, návšteva zrúcaniny hradu Vršatec
Utorok
Turnaj v metlobale, dobytie Azkabanskej väznice, veľký turnaj fakúlt
Streda
Trojčarodejnícky turnaj, ples troch čarodejných škôl, návšteva hotelového wellness
Štvrtok
Celotáborový výlet do Bojníc (ZOO, hrad, kúpalisko), večierok so scénkami
Piatok:
Turnaj v metlobale, záverečné skúšky, vyhlásenie výsledkov školského pohára, opekanie, sviečkový pochod
Sobota
Autogramiáda, lúčenie, spomienkové fotografovanie

Benefity tábora

Benefity tábora

Tábor a ubytovanie

Tábor a ubytovanie

Deti sú u nás ubytované v 3- až 5-lôžkových izbách hotelového a turistického ubytovania (soc. zariadenie s kúpeľňou na izbe). Deťom poskytneme 5 x denne stravu /raňajky, desiatu, obed, olovrant, večeru/ a celodenný pitný režim. Jeden večer bude namiesto klasickej večere opekačka. 

Deti okrem klasického táborového programu v Hoteli Vršatec zažijú aj celotáborový výlet do Bojníc (ZOO, hrad, kúpalisko).

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na číslach: 0910 219 216, 0948 437 032, 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa

2. kartičku poistenca – kópia

Formulár pre Vyhlásenie rodiča a Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa Vám budeme tiež posielať spolu s „Organizačnými pokynmi“ pred nástupom do tábora.

Peniaze vraciame v súlade s obchodnými podmienkami. Pred táborom zvyčajne áno, počas tábora už len za stravu, alebo vám ponúkneme iný termín.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Adresa areálu

Adresa areálu

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Hotel Vršatec
Pruské 87, 018 52 Pruské
Slovenská Republika 

Prihlášky, fakturácia, objednávky

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom 

po-pia: 800 – 1800