detské tábory
2024

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na čísle: 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa

2. kartičku poistenca – kópia

Formulár pre Vyhlásenie rodiča a Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa Vám budeme tiež posielať spolu s „Organizačnými pokynmi“ pred nástupom do tábora.

Pri každom zrušení tábora postupujeme v súlade s VOP. V prípade ak nechcete prísť o peniaze odporúčame prikúpiť si službu “Garancia vrátenia peňazí”.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Maximálne vreckové je 5 €, deti majú zabezpečené všetko čo potrebujú, peniaze sú pre nich zbytočné. Nechceme aby deti pociťovali frustráciu z veľkého rozdielu medzi vreckovým.

Prosíme o to aby elektroniku a cennosti deti v tábore nemali, neručíme za ich prípadne poškodenie alebo stratenie (vrátane vreckového), ak je potrebný pravidelný kontakt s dieťaťom rád vám poskytnú svoje mobilné telefóny animátori.

Nie, iba ak by prišla písomná informácia o tom, že na nejaký deň deti budú potrebovať mobil.

Áno, avšak len vo vyhradenom čase, zvyčajne medzi 14:00-15:00 (týka sa len pobytových táborov), v prípade denných môžete volať kedykoľvek. V prípade ak prídete v inom čase, automaticky berieme, že ste prišli dieťa zobrať z tábora a tým pádom tábor pre dieťa končí. Musíme byť v tomto neoblomný nakoľko príchod rodičov, deťom ktoré rodičia neprišli pozrieť, spôsobuje emocionálnu ujmu a navyše to narúša program, tak i navštívené dieťa prichádza o časť programu. Nebojte sa, dieťa to bez vás týždeň zvládne preto sú nastavené aj vekové obmedzenia, ak nie určite vás o tom informujeme a sami sa ozveme aby ste prišli.

Kópiu kartičky poistenca dieťaťa

Prezuvky na kúpalisko (na bežné nosenie pevnú obuv)

Pokrývku hlavy (klobúk, šiltovka)

Platnú električenku na MHD (len v prípade ak takú dieťa má, ak nie, nerobte si starosti, cestovné je v cene tábora)

Pre prípad zlého počasia pršiplášť

Platnú preukážku na vlak (len v prípade ak takú dieťa má, ak nie, nerobte si starosti, cestovné je v cene tábora)

Fľašku s vodou a uterák

Oblečenie na prezlečenie

– na stanový tábor ešte: spací vak, karimatka, ešus (miska a lyžica)

Fotky nájdete v našej uzavretej skupine len pre rodičov a účastníkov: https://www.facebook.com/groups/162365609244961/

Samozrejme môžete sledovať náš instagram: https://www.instagram.com/taborcata/

Reportáže z táborov nájdete na: https://www.youtube.com/@taborcata9572

Fotky po sezóne nahráme cloud a zašleme Vám ich na e-mail aby ste mali dokumentáciu aj vo vysokom rozlíšení.

Každý tábor je jedinečný svojím programom, a preto denný režim je len informačný. V každom tábore dbáme na hygienu a odpočinok, počas ktorého deti naberú nové sily.

Veľký dôraz kladieme na pestrosť programu a striedanie náročných pohybových aktivít s ľahšími, oddychovými, kreativnými, zábavnými, atmosférickými aktivitami, či energizermi na nabudenie a dostatočný relax.
Harmonogram dňa záleží na type tábora, viac informácií nájdete po kliknutí na konkrétny tábor, avšak ak by ste chceli podrobnejšie informácie volajte na 0948 748 999.

Tie sú na mieste tábora ešte 14 dní po skončení, potom sa likvidujú.

Základné pravidlá sú neubližovať, nepohoršovať a neničiť. Ak niekto aspoň jedno z pravidiel poruší môžeme ho okamžite vylúčiť, avšak veríme v druhé šance a nápravu.