detské tábory
2024

Jarný tábor Bratislava

Umelecko - Tanečný

Jarný tábor Bratislava

Umelecko - Tanečný

Vitaj v našom umeleckom raji! Ak máš rád umenie a chcel by si sa priamo zapojiť do tvorby, naša jarná umelecká prázdninová škola je pre teba to pravé miesto! Počas týždňa sa deti budú môcť prejaviť v rôznych umeleckých oblastiach, ako napríklad maľba, kresba, dizajn, tanec a mnoho ďalších. Deti sa budú učiť nielen základné techniky, ale aj experimentovať a inovovať. Bude to príležitosť pre rozvoj kreativity a sebavyjadrenia.

Náš umelecký tábor ponúka skvelé možnosti stretávania sa s umelcami a tvorcami zaujímavých diel. Deti sa budú môcť učiť od nich a získať nové skúsenosti a inšpirácie. Okrem toho budú mať aj možnosť stretávať sa so svojimi rovesníkmi, ktorí majú rovnaký záujem o umenie a tvorbu. 

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:30 do 8:30

Čas odovzdávania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Laser Arena Prešovská 45, Bratislava

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

AKCIA

Teraz cena iba 199  185€ + Darček pre dieťa

Pondelok
V prvý deň tábora zažijeme úžasnú kreatívnu vlnu! Deti budú maľovať svoje vlastné tímové logá, lúštiť šifry pri rozdeľovaní do tímov, vyrábať originálne tričká a naučia sa techniku batikovania.
Utorok
Navštívime plaváreň, kde budeme tancovať vo vode a užívať si osviežujúce letné chvíle. Ale to nie je všetko! Tento deň sa tiež naučíme pracovať s ihlou, niťou a vytvárať úžasné dizajnové kúsky.
Streda
Nezabudnuteľná vychádzka do lesa plná prírodných pokladov! Budeme zbierať rôzne prírodné materiály a s nimi vytvoríme úžasné obrazy. Okrem toho si vyčistíme hlavu od mestského hluku a nadýchame sa čerstvého vzduchu v prírode.
Štvrtok
Dnes nás čaká výzva v podobe Pixels, kde si otestujeme našu šikovnosť a zručnosť. Okrem toho sa budeme venovať tvorbe náramkov priateľstva a naučíme sa maľovať obrazy pomocou nezvyčajných a originálnych techník.
Piatok
Dokončíme našu tanečnú choreografiu, dokončíme rozpracované projekty a vyhodnotíme náš skvelý tábor a aby sme si mohli odniesť kúsok tohto úžasného zážitku domov, vytvoríme si spomienkové slovníčky, kam si zapíšeme naše najkrajšie spomienky a pridáme obrázky od našich skvelých kamarátov.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na čísle: 0948 748 999. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte, že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa

2. kartičku poistenca – kópia

Formulár pre Vyhlásenie rodiča a Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa Vám budeme tiež posielať spolu s „Organizačnými pokynmi“ pred nástupom do tábora.

Peniaze vraciame v súlade s obchodnými podmienkami. Pred táborom zvyčajne áno, počas tábora už len za stravu, alebo vám ponúkneme iný termín.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Adresa areálu

Adresa areálu​

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Laser Arena Bratislava
Prešovská 45,
821 02 Bratislava 

Prihlášky

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 1800