detské tábory
2024

Jarný tábor Košice

Sebaobrana a Laser game

Jarný tábor Košice

Sebaobrana a Laser game​

Radi by sme vám predstavili náš jarný tábor STEAMFACTORY pre deti! Na našom tábore sa deti budú učiť, ako sa chrániť a brániť, ako predchádzať konfliktom a ako zlepšiť celkové svoje zdravie. Naši skúsení inštruktori vám pomôžu zlepšiť vaše sebaúctu, sebaistotu a schopnosť riešiť ťažké situácie.

Naša jarná táborová ponuka je určená pre všetky deti bez ohľadu na pohlavie. Vítame aj dievčatá, ktoré sa rovnako ako chlapci môžu naučiť bojové techniky a zlepšiť svoje sebavedomie. Okrem toho budú mať deti príležitosť KAŽDÝ DEŇ zahrať si Laser game,  zatrénovať a každý deň si deti zažijú aj niečo nové.

Chceme, aby sa vaše deti stali sebaistými a zodpovednými ľuďmi a my vám s tým radi pomôžeme! 

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:30 do 8:30

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

OC Optima

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

AKCIA

Teraz cena iba 179  165€ + Darček pre dieťa

Pondelok
Prvý deň tábora je hneď plný radosti a dobrodružstva! Deti budú mať možnosť vytvoriť si svoje vlastné tímové vlajky, rozdeliť sa do tímov prostredníctvom šifier a zažiť radosť z pohybu pri tréningu dopoludnia. Dozvieme sa aj niečo nové o internete a jeho nástrahách. Poobede ich čaká adrenalínová hra laser game, kde budú bojovať o víťazstvo a môžu ukázať svoje tímové schopnosti.
Utorok
Druhý deň v týždni začneme tímovými hrami pri ktorých si zlepšíme komunikáciu a zabojujeme o odmeny. Každý by si mal dávať pozor na nástrahy internetu a aj o tom budeme v tento deň diskutovať. Následne si preveríme svoje strategické schopnosti pri Laser game a poobede si zasúťažíme aj samostatne, nech každý ukáže v čom je najlepší. Zistíme aj kto vie najrýchlejšie vyliezť na lanovú dráhu a vyhodnotíme si všetky súťaže dňa.
Streda
Deň začneme tímovými hrami s kamarátmi a deti dostanú aj zaujímavú prednášku od lektora a animátorov. Následne si dáme Laser game a poobede aj niečo nové - Fun Game. Vyhodnotíme si deň a rozdáme odmeny za víťazstvá.
Štvrtok
Dopoludnia si zahráme Laser game a dostaneme aj veľmi dôležitú prednášku o šikane. Dnešný deň bude intenzívnejší čo sa týka Laser Gamu, budeme ho hrať viac aby sa všetci vybláznili a dobre sa pobavili. Zistíme aj kto vie najrýchlejšie vyliezť na vrch lezeckej steny a vyhodnotíme si všetky súťaže dňa.
Piatok
Deti dokončia svoj základný tréning sebaobrany, získajú aj schopnosť lepšie sa brániť slovne a zlepšia svoju fyzickú kondíciu. Pri vyhodnotení za svoje odhodlanie budú deti okrem cien odmenené ešte viac hrami v Laser Game a nesmie chýbať záverečná PÁRTY.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na čísle: 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Kartičku poistenca – kópia

 

Pri každom zrušení tábora postupujeme v súlade s VOP. V prípade ak nechcete prísť o peniaze odporúčame prikúpiť si službu “Garancia vrátenia peňazí”.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Adresa areálu

Adresa areálu

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Umelecký tábor

STEAMFACTORY

Lezecký tábor

STEAMFACTORY

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

OC Optima
Moldavská cesta 32,
040 11 Košice 

Prihlášky

po-pia: 800 – 2000

Fakturácia

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 2000