detské tábory
2024

Jarný tábor Bratislava

Sebaobrana a Laser game

Jarný tábor Bratislava

Sebaobrana a Laser game​

Radi by sme vám predstavili náš jarný tábor sebaobrany pre deti! Na našom tábore sa deti budú učiť, ako sa chrániť a brániť, ako predchádzať konfliktom a ako zlepšiť celkové svoje zdravie. Naši skúsení inštruktori vám pomôžu zlepšiť vaše sebaúctu, sebaistotu a schopnosť riešiť ťažké situácie.

Naša jarná táborová ponuka je určená pre všetky deti bez ohľadu na pohlavie. Vítame aj dievčatá, ktoré sa rovnako ako chlapci môžu naučiť bojové techniky a zlepšiť svoje sebavedomie. Okrem toho budú mať deti príležitosť KAŽDÝ DEŇ zahrať si Laser game, zatrénovať a každý deň si deti zažijú aj niečo nové.

Chceme, aby sa vaše deti stali sebaistými a zodpovednými ľuďmi a my vám s tým radi pomôžeme! 

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:30 do 8:30

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Laser Arena Prešovská 45, Bratislava

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

AKCIA

Teraz cena iba 199  185€ + Darček pre dieťa

Pondelok
Prvý deň tábora je hneď plný radosti a dobrodružstva! Deti budú mať možnosť vytvoriť si svoje vlastné tímové vlajky, rozdeliť sa do tímov prostredníctvom šifier a zažiť radosť z pohybu pri tréningu dopoludnia. Poobede ich čaká adrenalínová hra laser game, kde budú bojovať o víťazstvo a ukázať svoje tímové schopnosti.
Utorok
Deti sa budú môcť tešiť na výlet na plaváreň, kde si budú môcť zaplávať vo vode a zažiť aj na jar letnú zábavu. Ráno začnú plávaním, okrem toho sa však opäť vrhneme do akcie s obľúbenou hrou laser game, kde deti budú mať príležitosť prejaviť svoju rýchlosť a presnosť.
Streda
Spoločne sa vydáme na vzrušujúcu turistiku do lesa, kde budeme plniť rôzne misie a prekonávať výzvy. Okrem toho si deti budú môcť krásny výhľad z kopcov na krásy nášho kraja.
Štvrtok
Dopoludnia si budú musieť naše Táborčatá poradiť s hlavolamami v Pixels, avšak poobede si zaslúžia chvíľu oddychu a zábavy, kedy si môžu užiť voľný čas a radovať s Laser Game, kde budú môcť vyžiť svoju energiu a zručnosti.
Piatok
Deti dokončia svoj základný tréning sebaobrany, získajú aj schopnosť lepšie sa brániť slovne a zlepšia svoju fyzickú kondíciu. Pri vyhodnotení za svoje odhodlanie budú deti okrem cien odmenené ešte viac hrami v Laser Game.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na čísle: 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa

2. kartičku poistenca – kópia

Formulár pre Vyhlásenie rodiča a Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa Vám budeme tiež posielať spolu s „Organizačnými pokynmi“ pred nástupom do tábora.

Pri každom zrušení tábora postupujeme v súlade s VOP. V prípade ak nechcete prísť o peniaze odporúčame prikúpiť si službu “Garancia vrátenia peňazí”.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Adresa areálu

Adresa areálu​

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Laser Arena Bratislava
Prešovská 45,
821 02 Bratislava 

Prihlášky

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 1800