detské tábory
2024

Letný tábor Bratislava

Sebaobrana a Laser game

Letný tábor Bratislava

Sebaobrana a Laser game​

Radi by sme Vám predstavili tábor sebaobrany! Na našom tábore sa deti budú učiť ako sa chrániť a brániť, ako predchádzať konfliktom, a ako zlepšiť svoje celkové zdravie. Naši skúsení inštruktori pomôžu Vašim deťom zlepšiť sebaúctu, sebaistotu a schopnosť riešiť ťažké situácie.

Naša táborová ponuka je určená pre všetky deti bez ohľadu na pohlavie. Vítame aj dievčatá, ktoré sa rovnako ako chlapci môžu naučiť bojové techniky a zlepšiť svoje sebavedomie. Okrem toho budú mať deti príležitosť KAŽDÝ DEŇ si zahrať Laser Game, zatrénovať a každý deň si deti zažijú aj niečo nové.

Chceme, aby sa Vaše deti stali sebaistými a zodpovednými ľuďmi a my im s tým radi pomôžeme! 

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

ZŠ Pavla Marcelyho ZŠ Drieňová 16

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 209€* + Darček pre dieťa

*Cena uvedená vrátane DPH

Pondelok
Hneď prvý deň tábora je plný radosti a dobrodružstva! Deti budú mať možnosť vytvoriť si svoje vlastné tímové vlajky, rozdeliť sa do tímov prostredníctvom šifier a zažiť radosť z pohybu pri dopoludňajšom tréningu. Poobede ich čaká adrenalínová hra Laser Game, kde budú bojovať o víťazstvo a ukážu svoje tímové schopnosti.
Utorok
Deti sa budú môcť tešiť na výlet na kúpalisko Tehelné pole, kde si budú môcť zaplávať vo vode a zažiť letnú zábavu. Okrem toho sa opäť vrhneme do akcie s obľúbenou hrou Laser Game, kde deti budú mať príležitosť prejaviť svoju rýchlosť a presnosť.
Streda
Streda bude patriť vzrušujúcej turistike v lesa, kde deti budú plniť rôzne úlohy a prekonávať výzvy. Okrem toho si budú môcť vychutnať krásne výhľady z kopcov na krásy nášho kraja.
Štvrtok
Dopoludnia Táborčatá navštívia miestne kúpalisko Delfín, kde sa každý výborne zabaví a osvieži v týchto horúcich letných dňoch. Poobede si deti zaslúžia aktivitu, pri ktorej si môžu užiť voľný čas a radovať s Laser Game, kde budú môcť využiť svoju energiu a zručnosti.
Piatok
Deti dokončia svoj základný tréning sebaobrany, získajú schopnosť lepšie sa brániť slovne a zlepšia si svoju fyzickú kondíciu. Pri vyhodnotení za svoje odhodlanie budú deti odmenené cenami a užasný týždeň zakončia hrami v Laser Game.

Zmena v programe vyhradená

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Adresa areálu​

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Mini architekti

Petržalka

Vedátori

Ružinov

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
odporúča
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
odporúča
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
odporúča
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
odporúča
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
odporúča
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
odporúča
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
odporúča
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
odporúča
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
odporúča
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
odporúča
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

ZŠ Pavla Marcelyho
Drieňová 16

Prihlášky

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 1800

Turnus / Tábor Divadelný Laser Camp Miniarchitekti Mladí inžinieri Sebaobrana a Laser Game Športový Umelecký Vedátori

5. turnus
29.07. - 02.08

VYPREDANÉ

VYPREDANÉ

6. turnus
05.08. - 09.08

VYPREDANÉ

7. turnus
12.08. - 16.08

VYPREDANÉ

8. turnus
19.08. - 23.08

VYPREDANÉ