detské tábory
2024

Letný tábor Trenčín

Sebaobrana a Laser game

Letný tábor Trenčín​

Sebaobrana a Laser game​

Radi by sme Vám predstavili tábor sebaobrany pre deti! Na našom tábore sa deti budú učiť ako sa chrániť a brániť, ako predchádzať konfliktom, a ako zlepšiť celkové svoje zdravie. Naši skúsení inštruktori Vašim deťom pomôžu zlepšiť sebaúctu, sebaistotu a schopnosť riešiť ťažké situácie.

Naša táborová ponuka je určená pre všetky deti bez ohľadu na pohlavie. Vítame aj dievčatá, ktoré sa rovnako ako chlapci môžu naučiť bojové techniky a zlepšiť svoje sebavedomie. Okrem toho budú mať deti príležitosť KAŽDÝ DEŇ si zahrať Laser Game a zažijú aj niečo nové.

Chceme, aby sa Vaše deti stali sebaistými a zodpovednými ľuďmi a my im s tým radi pomôžeme! 

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdávania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Matúšova ul. 12/68
911 01 Trenčín

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora 

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 199€*+ Darček pre dieťa

*Cena uvedená vrátane DPH

Pondelok
Hneď prvý deň tábora je plný radosti a dobrodružstva! Deti budú mať možnosť vytvoriť si svoje vlastné tímové vlajky, rozdeliť sa do tímov prostredníctvom šifier a zažiť radosť z pohybu pri dopoludňajšom tréningu. Poobede ich čaká adrenalínová hra Laser Game, kde budú bojovať o víťazstvo a ukážu svoje tímové schopnosti.
Utorok
Deti sa budú môcť tešiť na výlet na kúpalisko, kde si budú môcť zaplávať vo vode a zažiť letnú zábavu. Okrem toho sa opäť vrhnú do akcie s obľúbenou hrou Laser Game, kde budú mať príležitosť prejaviť svoju rýchlosť a presnosť.
Streda
Streda bude patriť vzrušujúcej turistike v lese, kde deti budú plniť rôzne misie a prekonávať výzvy. Okrem toho si budú môcť užiť krásny výhľad z kopcov na krásy kraja.
Štvrtok
Dopoludnia si budú musieť naše Táborčatá poradiť s úlohami pri hľadaní pokladu na hrade, avšak poobede si zaslúžia chvíľu oddychu a zábavy pri Laser Game, kde budú môcť vyžiť svoju energiu a zručnosti.
Piatok
Deti dokončia svoj základný tréning sebaobrany, získajú aj schopnosť lepšie sa brániť slovne a zlepšia svoju fyzickú kondíciu. Pri vyhodnotení za svoje odhodlanie budú deti odmenené cenami a užasný týždeň zakončia hrami v Laser Game.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Matúšová, 911 01 Trenčín

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
odporúča
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
odporúča
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
odporúča
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
odporúča
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
odporúča
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
odporúča
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
odporúča
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
odporúča
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
odporúča
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
odporúča
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Matúšova 68
911 01 Trenčín 

Prihlášky

po-pia: 800 – 2000

Fakturácia

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 2000

Tábor / Termín Sebaobrana a Laser Camp Umelecký

5. turnus
29.07. - 02.08.

6. turnus
05.08. - 09.08.

7. turnus
12.08. - 16.08.

8 turnus
19.08. - 23.08.