detské tábory
2024

Letný tábor Bratislava

Mini architekti

Letný tábor Bratislava​

Mini architekti​

Vitajte v Tvorivom svete najmenších architektov! Naši skúsení inštruktori (animátori) povedú Vaše deti na fascinujúcu cestu svetom rôznych materiálov, skladačiek, štruktúr či technológií. Počas tábora sa deti naučia základy tvorivého kreslenia či modelovania pomocou rôznych materiálov.

Cieľom tohto tábora je rozvíjať tvorivé myslenie detí, zlepšiť ich mini technické schopnosti a prebudiť záujem o architektúru či dizajn.

Mini architekti budú mať príležitosť si nakresliť vlastné návrhy bunkrov či mini budov, ktoré si neskôr budú vytvárať z rôznych stavebných materiálov, či už z prírodných ako drevo, papier, ale aj moderných penových kociek, ale aj nestarnúcich stavebných kociek.

Okrem nabitého stavebného programu či už v interiéri, ale aj v exteriéri, bude zabezpečený poobedný odpočinok.

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 9:00

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Marie Curie-Sklodowskej 1, Batislava

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 3 do 6 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 209€ + Darček pre dieťa

Pondelok
Počas prvého dňa je pre deti pripravený zábavno-kreatívny program. Deti budú maľovať svoje vlastné tímové logá či lúštiť šifry pri rozdeľovaní do tímov. Okrem toho si spoločne naprojektujú mini stavbu, ktorú si v iných dňoch týždňa postavia.
Utorok
Ak je projektová dokumentácia stavby pripravená, prichádza na rad samotná stavba. Tú si Mini-architekti budú môcť vyskúšať hneď v druhý deň táboru, pretože je pre nich nachystaná prechádzka v lesíku, kde sa oboznámia s prírodnými materiálmi a svoje stavby sa pokúsia postaviť práve z nich.
Streda
V doobených hodinách dáme opäť priestor fantázii, pretože deťom budú k dispozícii opäť iné materiály pre stavbu nových objektov. Po dobre náročnej stavbárskej práci si treba ísť oddýchnuť na „dovolenku“. Spoločne s inštruktormi sa deti presunú na kúpalisko (detský bazén), kde okrem odpočinku budú pre ne pripravené rôzne aktivity, ako napr. detský aquagym.
Štvrtok
V predposledný deň tábora je pre deti pripravený piknik na lúke pod korunami stromov, na ktorej opäť môžu popustiť uzdu svojej fantázie a postaviť si mini stavby z prírodných materiálov. Prácu v kolektíve si utužia rôznymi spoločnými táborovými hrami.
Piatok
Posledný deň majú deti k dispozícii stavebnice rôznych druhov, z ktorých si opäť postavia objekty podľa vlastnej fantázie. Taktiež sú prichystané rôzne spoločné aktivity v podobe táborových hier, kde budú musieť deti spoločne kooperovať, čím sa bude rozvíjať ich tímový duch.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Adresa areálu​

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Mari Kiri
Marie Curie-Sklodowskej 1, Petržalka

Prihlášky

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 1800

Turnus / Tábor Bedminton Divadelný Laser Camp Miniarchitekti Sebaobrana a Laser Game Triatlonový Umelecký Vedátori Vesmírni Bádatelia

1. turnus
01.07. - 04.07

2. turnus
08.07. - 12.07

3. turnus
15.07. - 19.07

4. turnus
22.07. - 26.07

5. turnus
29.07. - 02.08

6. turnus
05.08. - 09.08

7. turnus
12.08. - 16.08

8. turnus
19.08. - 23.08