detské tábory
2024

Letný tábor Bratislava

Divadelný tábor

Letný tábor Bratislava​

Divadelný tábor

Vitajte v našom úžasnom divadelnom tábore, ktorý je ako oáza plná kreativity a zábavy!

Náš tím skúsených animátorov a divadelných lektorov je tu, aby deťom pomohli odhaliť ich umelecký potenciál a rozvinúť ich talent. Každý deň bude naplnený rôznorodými divadelnými cvičeniami, hereckými technikami a pohybovými cvičeniami, ktoré deti posunú na ďalšiu úroveň.

Okrem toho, že sa naučia nové veci, môžu sa tešiť aj na nové priateľstvá a spoločné zážitky, na ktoré budeme spolu ešte dlho spomínať.

Pridajte sa k nám ešte dnes a podporte tvorivosť vaších detí! V našom divadelnom tábore nejde len o to, čo sa naučíte, ale aj o to, ako sa budete cítiť – plní energie, inšpirácie a priateľskej podpory.

Čakáme na vás s otvoreným náručím a sľubujeme vám nezabudnuteľný zážitok na doskách, ktoré znamenajú svet!

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Balancedom.sk
Narcisová 5, Bratislava

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!!

Cena za 5 dní iba 209 + Darček pre dieťa

Pondelok
V pondelok sa na divadelnom tábore stretneme, zoznámime sa a dohodneme na divadelnej inscenácii. Potom sa pustíme do tréningu pohybu a rozpohybujeme naše telá. Cieľom je pripraviť sa na intenzívne divadelné cvičenia. Chceme začať týždeň s pozitívnou energiou a priateľstvom. Budeme diskutovať o nápadoch a téme inscenácie. Náš tím bude spolu vytvárať a inšpirovať sa. Bude to skvelý začiatok plný tvorivosti. Tešíme sa na spoluprácu a zábavu. Prvý deň bude dôležitý pre formovanie nášho tábora. Spolu budeme pripravení na náročné, no vzrušujúce výzvy.
Utorok
V utorok sa začneme venovať práci na našich kulisách a začneme tvoriť atmosféru pre našu inscenáciu. Taktiež si v skvelej atmosfére zopakujeme repliky a dialógy v zábavnej forme, aby sme sa uistili, že ich máme všetci na pamäti. Paralelne s tým začneme pracovať aj na príprave kostýmov pre naše postavy, aby sme mohli začať vizuálne oživovať náš divadelný svet. Utorok nás teda čaká plný tvorivých aktivít a nezabudnuteľnej zábavy pri príprave našej inscenácie.
Streda
Stredu si vyhradíme na naberanie umeleckej inšpirácie vo Vrakunskom lese, kde si aj oddýchneme po náročných prvých dňoch a vychutnáme piknik s kamarátmi. Stredu si plánujeme ako čas na oddych a naplnenie našich zmyslov krásami prírody, čo nám pomôže pri našej ďalšej tvorivej práci na divadelnej inscenácii.
Štvrtok
Štvrtok budeme venovať ochladzovaniu našich divadelných myslí na kúpalisku Delfín, kde si oddýchneme a načerpáme energiu na zvyšok týždňa. Po osviežujúcom dni vonku sa vrátime a dokončíme prácu na kostýmoch a kulisách. Spojíme praktické úlohy s oddychom, čo nám pomôže udržať rovnováhu medzi tvorivým úsilím a relaxáciou.
Piatok
V piatok sa budeme venovať posledným prípravám pred našou veľkou premiérou. Skontrolujeme, či je všetko pripravené - kostýmy, kulisy, repliky, a všetky ostatné detaily. Následne sa pustíme do generálnych skúšok, kde preveríme plynulosť nášho vystúpenia a zohľadníme prípadné úpravy. Naše vystúpenie predstavíme rodičom o 15:30. V tento deň sa naše divadelné dielo stane skutočnosťou a my sa budeme môcť tešiť z toho, ako sme spolu vytvorili niečo úžasné. Piatok bude vrcholom nášho týždňa plného tvorivosti, práce a spoločných zážitkov, ktoré nám zostanú v pamäti na dlhé roky.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Adresa areálu​

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Balancedom.sk
Narcisová 5,
821 01 Bratislava 

Prihlášky

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 1800

Turnus / Tábor Bedminton Divadelný Laser Camp Miniarchitekti Sebaobrana a Laser Game Triatlonový Umelecký Vedátori Vesmírni Bádatelia

1. turnus
01.07. - 04.07

2. turnus
08.07. - 12.07

3. turnus
15.07. - 19.07

4. turnus
22.07. - 26.07

5. turnus
29.07. - 02.08

6. turnus
05.08. - 09.08

7. turnus
12.08. - 16.08

8. turnus
19.08. - 23.08