detské tábory
2024

Letný stanový tábor

Avatar - Jurty

Letný stanový tábor​

Avatar - Jurty

Play Video

Príroda a kempovanie sú u detí často obľúbenou témou. Preto by jurtový tábor mohol byť pre Vaše dieťa skvelou príležitosťou prežiť niekoľko dní v prírode a zažiť nezabudnuteľné zážitky.

Na jurtovom tábore sa Vaše dieťa môže naučiť viac o tímovej spolupráci, nezávislosti, kreativite a odvahe. Aktivity v prírode ako napríklad turistika, plávanie, súťaže a hry, môžu zlepšiť fyzickú kondíciu a zdravie vašeho dieťaťa.

Jurtový tábor tiež umožňuje dieťaťu odpojiť sa od technológií a zamerať sa na interakciu s prírodou a so svojimi rovesníkmi. Vaše dieťa sa môže naučiť základné zručnosti prežitia v prírode, ako rozložiť jurtu, získať potravu a vodu, rozložiť ohník a pod.

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 16:00 do 17:00

Čas odovzdania detí:

od 14:00 do 15:00

Miesto stretnutia:

Martovce obecný úrad  | Martovce 14 PSČ 947 01

 

Kapacita tábora:

Max kapacita 50 detí       (10 detí na 1 animátora)

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 8 do 11 rokov

Individuálny program pre deti od 11 do 14 rokov

Cena za 7 dní iba 259€* + Darček pre dieťa

*Cena uvedená vrátane DPH

Dieťa nutne potrebuje:
Misku a lyžicu, baterku

Dieťa nutne nepotrebuje:
Stan, peniaze, mobil, spacák, karimatku

Sobota
Uvítanie, rozdelenie do tímov cez indície, možnosť zúčastniť sa dobrovoľných športových aktivít, večer opekačka a iniciačná slávnosť.
Nedeľa
Termálne kúpele v Nesvadoch - to je naša dnešná misia. Postavíme si vysoké kmeňové totemy a úžasné vlajky pre každý kmeň. Všetci sa zahráme na lukostrelcov a postavíme si tímové bunkre.
Pondelok
V pondelok sa staneme avatarmi, vyrobíme si avatarské náhrdelníky, avatarské outfity, spravíme si famóznu diskotéku a nesmú chýbať ani súťaže a zábavné hry.
Utorok
V tento deň absolvujeme dobrodružnú plavbu loďkami po náučnom chodníku krakľa belasá, zahráme si Mission Impossible pri ktorom na nás čakajú osviežujúce športové hry a veľa zábavy. Deň ukončíme pri západe slnka na večernom sneme.
Streda
Dnešný deň je najšpeciálnejší, budeme hľadať poklad. Veľký scavenger hunt za zaslúženou odmenou budú sprevádzať tažké hádanky, rébusy a rôzne zložité úlohy. V noci nesmie chýbať ani nočný pochod či pozorovanie hviezd.
Štvrtok
Dnes zažijeme pravú prírodu - budeme variť elixíry z vosku a rôznych surovín, spravíme si vlastné sviečky, ochutnáme zdravý lokálny medík a taktiež si spravíme najväčšiu vatru. Nesmú chýbať ani špekačky s chlebíkom.
Piatok
Výlet je hlavnou témou piatka, nášho predposledného dňa v avatarovských jurtách. Prejdeme sa k vzácnemu prameňu kde budeme plniť rôzne vodné úlohy a výzvy. Čaká nás aj nočná poriadne diskotéka.
Sobota
Posledný deň tábora sa budú deti venovať baleniu svojich vecí a prehliadnutiu svojich zážitkov z celého týždňa. Nasledovať bude vyhodnotenie a odmeňovanie najlepších tímov a jednotlivcov, a nakoniec slávnostné odovzdávanie táborovej pošty, ktorá nechá každého s úsmevom na tvári a spomienkami na neuveriteľný týždeň plný zábavy a dobrodružstva.

Benefity tábora

Benefity tábora

Tábor a ubytovanie

Tábor a ubytovanie

Deti sú ubytované v našich špeciálnych priestranných jurtách.

Signál na stredisku, moderná spoločenská miestnosť, kompletné sociálne zariadenie – sprchové kúty, toalety, voda a elektrina na stredisku, multifunknčné ihrisko, gril, trampolína, pódium, plocha s veľkou rozlohou pre športové a voľnočasové aktivity, prírodné jazero na kúpanie.

Na stredisku ani v okolí sa nenachádza žiadna nebezpečná zver.

 

Areál tábora

Areál tábora

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Típí tábor

Woodcraft

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
odporúča
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
odporúča
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
odporúča
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
odporúča
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
odporúča
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
odporúča
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
odporúča
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
odporúča
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
odporúča
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
odporúča
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Miesto stretnutia

Kultúrny dom Martovce
Martovce 146, 947 01 Martovce
Slovenská Republika

Prihlášky, fakturácia, objednávky

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom 

po-pia: 800 – 2000

Tábor / Termín Tipí - Veľké Krštenany Jurty - Martovce

1. turnus
06.07. - 13.07.

VYPREDANÉ

2. turnus
13.07. - 20.07.

VYPREDANÉ

3. turnus
20.07. - 27.07.

VYPREDANÉ

4. turnus
27.07. - 03.08.

VYPREDANÉ

5. turnus
03.08. - 10.08.

6. turnus
10.08. - 17.08.

7. turnus
17.08. - 24.08.