detské tábory
2024

Letný stanový tábor

Woodcraft - Típí

Letný stanový tábor​

Woodcraft - Típí

Play Video

Príroda a kempovanie sú u detí často obľúbenou témou. Preto by stanový tábor mohol byť pre Vaše dieťa skvelou príležitosťou prežiť niekoľko dní v prírode a zažiť nezabudnuteľné zážitky.

Na stanovom tábore sa Vaše dieťa môže naučiť viac o tímovej spolupráci, nezávislosti, kreativite a odvahe. Aktivity v prírode ako napríklad turistika, plávanie, súťaže a hry, môžu zlepšiť fyzickú kondíciu a zdravie Vašeho dieťaťa.

Stanový tábor tiež umožňuje dieťaťu odpojiť sa od technológií a zamerať sa na interakciu s prírodou a so svojimi rovesníkmi. Vaše dieťa sa môže naučiť základné zručnosti prežitia v prírode – rozložiť stan, získať potravu a vodu, rozložiť ohník a pod.

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 16:00 do 17:00

Čas odovzdania detí:

od 10:00 do 11:00

Miesto stretnutia:

Futbalové ihrisko
Veľké Kršteňany

Kapacita tábora:

Max 40 detí 

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 8 do 12 rokov

Individuálny program pre deti od 13 do 15 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 7 dní iba 209€* + Darček pre dieťa

*Cena uvedená vrátane DPH

Dieťa nutne potrebuje:
Spacák, karimatku, misku a lyžicu, baterku

Dieťa nutne nepotrebuje:
Stan, peniaze, mobil 

Sobota
Uvítanie, rozdelenie do tímov cez indície, možnosť zúčastniť sa dobrovoľných športových aktivít, večer opekačka a iniciačná slávnosť.
Nedeľa
V nedeľu absolvujú deti stopovačku, počas ktorej uvidia chov diviakov, nutrií a zrúcaninu kaplnky. Po obede budú nasledovať tímové súťaže a večer nočná hra.
Pondelok
Spoznávanie krásy okolia, počas turistiky budú môcť deti pozorovať zvieratá ako jelene, daniele a srnky, okrem toho sa budú snažiť získať čo najviac bodov pre svoj tím!
Utorok
Nezabudnuteľný celodenný výlet na Kúpalisko Duha, kde si deti užijú chvíle relaxu, plávania a tanca vo vode. Okrem toho si doprajú chutné nanuky a zmrzliny.
Streda
Ráno sa pustia do kŕmenia koní, kôz a kráv, aby získali cenné skúsenosti a vedomosti. Poobede sa budú baviť na airsoftovom outdoor ihrisku a každý sa môže ukázať so svojimi streleckými zručnosťami. Večer odvážnym ponúkne skúšku odvahy.
Štvrtok
Deň plný kreativity, kedy si deti budú môcť vyrábať svoje vlastné luky, meče, náramky a dokonca aj tímové bunkre. Pre prípad nečakaných situácií, absolvujú kurz prežitia v divočine, kde sa naučia základy prežitia v prírode.
Piatok
Adrenalínový deň a deň tímového ducha, pretože deti čakajú tímové vyzývačky, súťaže jednotlivcov a prekážková dráha. Na záver dňa si deti môžu zatancovať na diskotéke, alebo relaxovať pri vatre.
Sobota
Posledný deň tábora sa budú deti venovať baleniu svojich vecí a prehliadnutiu svojich zážitkov z celého týždňa. Nasledovať bude vyhodnotenie a odmeňovanie najlepších tímov a jednotlivcov, a nakoniec slávnostné odovzdávanie táborovej pošty, ktorá nechá každého s úsmevom na tvári a spomienkami na neuveriteľný týždeň plný zábavy a dobrodružstva.

Benefity tábora

Benefity tábora

Tábor a ubytovanie

Tábor a ubytovanie

Deti sú ubytované buď v našich špeciálnych stanoch, alebo indianských típí. Na stanový tábor si dieťa musí priniesť iba spacák a karimatku pre lepší komfort.

Areál tábora

Areál tábora

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Típí tábor

Woodcraft

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
odporúča
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
odporúča
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
odporúča
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
odporúča
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
odporúča
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
odporúča
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
odporúča
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
odporúča
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
odporúča
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
odporúča
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Miesto stretnutia

Futbalové ihrisko Veľké Kršteňany
958 03 Partizánske
Slovenská Republika

Prihlášky, fakturácia, objednávky

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom 

po-pia: 800 – 2000

Tábor / Termín Tipí - Veľké Krštenany Jurty - Martovce

1. turnus
06.07. - 13.07.

VYPREDANÉ

2. turnus
13.07. - 20.07.

VYPREDANÉ

3. turnus
20.07. - 27.07.

VYPREDANÉ

4. turnus
27.07. - 03.08.

VYPREDANÉ

5. turnus
03.08. - 10.08.

6. turnus
10.08. - 17.08.

7. turnus
17.08. - 24.08.