detské tábory
2024

Letný tábor Bratislava

Triatlonový tábor

Letný tábor Bratislava​

Triatlonový tábor​

Detský triatlonový tábor je zábavná a vzrušujúca skúsenosť pre deti, ktoré sa zaujímajú o triatlon – multišportovú disciplínu zahŕňajúcu plávanie, cyklistiku a beh. Tábor poskytuje deťom príležitosť naučiť sa základy týchto troch disciplín, zlepšiť svoje schopnosti a stretnúť sa s rovesníkmi, ktorí majú podobné záujmy pod vedením skúsených trénerov.

Cieľom nášho tábora je nielen poskytnúť deťom základné tréningy v plávaní, cyklistike a behu, ale aj posilniť ich sebavedomie, tímovú prácu a záujem o zdravý a aktívny životný štýl. Chceme, aby sa deti v tábore cítili ako súčasť komunity a našli v ňom nielen športových partnerov, ale aj priateľov na celý život.

Okrem triatlonu budú deti zapojené aj do rôznych športových hier a aktivít. Taktiež ú pripravené  výlety, ktoré umožnia deťom ukázať svoje zručnosti a užiť si spoločné dobrodružstvá.

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Marie Curie-Sklodowskej 1, Petržalka

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 209€ + Darček pre dieťa

Pondelok
Okrem športových aktivít, ktorých bude počas celého týždňa neúrekom sú pre deti pripravené táborové hry, počas ktorých sa nielen zoznámia s inštruktormi, animátormi, no predovšetkým s triatlonovými spolubojovníkmi.
Utorok
Druhý športový deň odštartujeme naplno. Tréningový proces začneme ranným behom v blízkom parku. Teplé letné počasie využijeme nielen na plavecký tréning na kúpalisku na Tehelnom poli, ale aj na oddych, relax a zábavu. Pre deti budú pripravené nielen hry, ale aj aquagym.
Streda
Prvé dva dni boli zamerané na beh a plávanie. Streda bude venovaná bicyklovaniu. S deťmi sa vyberieme na celodenný cyklovýlet, po bezpečných cyklotrasách, kde si mladí nádejní triatlonisti vyskúšajú a natrénujú vytrvalosť a odhodlanie.
Štvrtok
Deň začneme ranným behom a koordinačnými cvičeniami. V poobedných hodinách budú mať mladí športovci príležitosť, pod trénerským drobnohľadom, si vyskúšať súťažné triatlonové vody Draždiaku. Naučia sa ako sa bezpečne a správne pohybovať v neznámych vodách, no taktiež budú mať priestor pre zábavu a vodné hry.
Piatok
Posledný deň bude venovaný súhrnu a zopakovaniu si základných bezpečnostných princípov pri jednotlivých triatlonových disciplínach. Prebehnú posledné tréningy pod dohľadom trénerov, a tí deťom odovzdajú posledné cenné rady, tipy a triky.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Adresa areálu​

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Mari Kiri
Marie Curie-Sklodowskej 1, Petržalka

Prihlášky

po-pia: 800 – 1800

Fakturácia

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 1800

Turnus / Tábor Bedminton Divadelný Laser Camp Miniarchitekti Sebaobrana a Laser Game Triatlonový Umelecký Vedátori Vesmírni Bádatelia

1. turnus
01.07. - 04.07

2. turnus
08.07. - 12.07

3. turnus
15.07. - 19.07

4. turnus
22.07. - 26.07

5. turnus
29.07. - 02.08

6. turnus
05.08. - 09.08

7. turnus
12.08. - 16.08

8. turnus
19.08. - 23.08