detské tábory
2024

Letný tábor Trenčín

Triatlonový tábor

Letný tábor Trenčín​

Triatlonový tábor​

Detský triatlonový tábor je zábavná a vzrušujúca skúsenosť pre deti, ktoré sa zaujímajú o triatlon – multišportovú disciplínu zahŕňajúcu plávanie, cyklistiku a beh. Tábor poskytuje deťom príležitosť naučiť sa základy týchto troch disciplín, zlepšiť svoje schopnosti a stretnúť sa s rovesníkmi, ktorí majú podobné záujmy pod vedením skúsených trénerov.

Cieľom nášho tábora je nielen poskytnúť deťom základné tréningy v plávaní, cyklistike a behu, ale aj posilniť ich sebavedomie, tímovú prácu a záujem o zdravý a aktívny životný štýl. Chceme, aby sa deti v tábore cítili ako súčasť komunity a našli v ňom nielen športových partnerov, ale aj priateľov na celý život.

Okrem triatlonu budú deti zapojené aj do rôznych športových hier a aktivít. Taktiež ú pripravené výlety, ktoré umožnia deťom ukázať svoje zručnosti a užiť si spoločné dobrodružstvá.

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 7:45 do 8:15

Čas odovzdania detí:

od 16:00 do 16:30

Miesto konania tábora:

Reštaurácia Rotunda

Kapacita tábora:

Max 10 detí na animátora

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 6 do 8 rokov

Individuálny program pre deti od 9 do 12 rokov

KÚPTE TERAZ!

Cena za 5 dní iba 199€ + Darček pre dieťa

Pondelok
Okrem športových aktivít, ktorých bude počas celého týždňa neúrekom sú pre deti pripravené táborové hry, počas ktorých sa nielen zoznámia s inštruktormi, animátormi, no predovšetkým s triatlonovými spolubojovníkmi.
Utorok
Druhý športový deň odštartujeme naplno. Tréningový proces začneme ranným behom v blízkom parku. Teplé letné počasie využijeme nielen na plavecký tréning na kúpalisku, ale aj na oddych, relax a zábavu. Pre deti budú pripravené nielen hry, ale aj aquagym.
Streda
Prvé dva dni boli zamerané na beh a plávanie. Streda bude venovaná bicyklovaniu. S deťmi sa vyberieme na celodenný cyklovýlet, po bezpečných cyklotrasách, kde si mladí nádejní triatlonisti vyskúšajú a natrénujú vytrvalosť a odhodlanie.
Štvrtok
Deň začneme ranným behom a koordinačnými cvičeniami. V poobedných hodinách budú mať mladí športovci opäť príležitosť príležitosť, pod trénerským drobnohľadom, si vyskúšať súťažné triatlonové vody. Naučia sa ako sa bezpečne a správne pohybovať v neznámych vodách, no taktiež budú mať priestor pre zábavu a vodné hry.
Piatok
Posledný deň bude venovaný súhrnu a zopakovaniu si základných bezpečnostných princípov pri jednotlivých triatlonových disciplínach. Prebehnú posledné tréningy pod dohľadom trénerov, a tí deťom odovzdajú posledné cenné rady, tipy a triky.

Program sa môže meniť v závislosti od počasia a externých vplyvov.

Benefity tábora

Benefity tábora

Priestory denných táborov

Priestory denných táborov

Adresa areálu

Sadová, 911 01 Trenčín

Zameranie tábora

Zameranie tábora

Recenzie od rodičov

Recenzie od rodičov

Patrícia Behanová Šeptáková
Patrícia Behanová Šeptáková
2024-02-25
super jarny tabor,dcera bola nadsena aj ked pocasie neprialo,plavaren,laser arena,hoplaland,sitie,batikovanie,hrad,hry,v capici ,,taborcata, aj spava...ale najma Kika a Hanka vytvarali velmi dobru spolocnost...
Eva Ďurišová Vlašičová
Eva Ďurišová Vlašičová
2023-08-26
Veľmi pekne ďakujeme! Za všetko hovorí to, že sme do stanoveho tábora priviezli nášho syna na jeden týždeň a vyzdvihli sme ho po 3 týždňoch! Bol maximálne spokojný, šťastný a nebol problém žiť bez mobilu, s novými kamarátmi, super animátormi a hlavne celodenné činnosti, po ktorých večer hneď zaspával! Isto príde aj budúci rok a veľmi rád! Ešte raz, VEĽKÁ VĎAKA vám všetkým!
Peter Weiss
Peter Weiss
2023-08-07
Veľká spokojnosť, aj keď počasie nevyšlo všetky dni podľa predstáv, syn si tábor veľmi užil, aj vďaka vynikajúcej partii animátorov. Ak niečo dobre funguje, zaslúži si to pochváliť😉
Lele Jilek
Lele Jilek
2023-04-14
Vynikajúci detský tábor 🙂
Anika Knapova Čegiňová
Anika Knapova Čegiňová
2021-08-12
Dcerka si tabor uzila , tolko aktivit stihli a to len za 5 dni 😉 domov chodila stale v dobrej nalade 😉uz sa tesi na buduci rok 😉
Sisiqe Poláková
Sisiqe Poláková
2021-07-26
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný tábor pre môjho syna.. Bol nadmieru spokojný! A o rok ide opäť😉 určite odporúčam a budem o vás rozprávať len a len v dobrom.
Marry Novembrova
Marry Novembrova
2021-07-25
Taborcata organizuju zmysluplne tabory, kde je o deti dobre postarane, maju vela novych zazitkov, novych priatelov a domov prichadzaju spokojne :-)
Barbara Katundrova
Barbara Katundrova
2021-07-25
S "Taborcatami" spolupracujeme uz 4 roky, zabezpecuju pre nase deti pocas tyzdenneho tanecneho sustredenia napadite animacne programy, plne nezabudnutelnych zazitkov. Ocenujeme vopred pripraveny kvalitny denny program (aj s alternativami v pripade skaredeho pocasia), organizaciu a najma profesionalnu starostlivost o deti. Veduci, animatori aj pan zdravotnik su jednoducho skveli, svoju pracu robia s elanom a nadsenim! Dakujeme za vybornu spolupracu :-)
Roman Mokráň
Roman Mokráň
2021-07-18
Moje deti boli v r. 2020 na pobytovom tábore. Na týždeň zabudli na to, že existuje mobil a počítač. Program mali prakticky od rána do večera. Starší syn cestou domov poznamenal, že on by bol radšej ešte v tábore. To hovorí za všetko.
Lucia Krampl
Lucia Krampl
2021-07-07
super tábor, super vedúci... môžem len odporučiť 👌

Kontakt

Kontakt

Adresa strediska

Reštaurácia Rotunda
Park M.R. Štefánika 6686
Trenčín 

Prihlášky

po-pia: 800 – 2000

Fakturácia

po-pia: 800 – 2000

Informácie k táborom

po-pia: 800 – 2000

Tábor / Termín Sebaobrana a Laser Camp Triatlonový Umelecký

1. turnus
01.07. - 04.07.

2. turnus
08.07. - 12.07.

3. turnus
15.07. - 19.07.

4. turnus
22.07. - 26.07.

5. turnus
29.07. - 02.08.

6. turnus
05.08. - 09.08.

7. turnus
12.08. - 16.08.

8 turnus
19.08. - 23.08.