detské tábory
2023

Stanové tábory

Stanové tábory

Play Video

Príroda a kempovanie sú u detí často obľúbenou témou. Preto by stanový tábor mohol byť pre vaše dieťa skvelou príležitosťou prežiť niekoľko dní v prírode a zažiť nezabudnuteľné zážitky.

Na stanovom tábore sa vaše dieťa môže naučiť viac o tímovej spolupráci, nezávislosti, kreativite a odvahe. Aktivity v prírode ako napríklad turistika, plávanie, súťaže a hry, môžu zlepšiť fyzickú kondíciu a zdravie vašeho dieťaťa.

Stanový tábor tiež umožňuje dieťaťu odpojiť sa od technológií a zameriť sa na interakciu s prírodou a so svojimi rovesníkmi. Vaše dieťa sa môže naučiť základné zručnosti prežitia v prírode, ako rozložiť stan, získať potravu a vodu, rozložiť ohník a pod.

Základné údaje + Program

Základné údaje + Program

Čas preberania detí:

od 13:00 do 15:00

Čas odovzdania detí:

od 13:00 do 15:00

Miesto stretnutia:

Futbalové ihrisko
Veľké Kršteňany

Kapacita tábora:

Max 40 detí 

Vekové kategórie pre tábor:

Individuálny program pre deti od 8 do 12 rokov

Individuálny program pre deti od 13 do 17 rokov

AKCIA

Teraz cena iba 189€ + Darček pre dieťa

Dieťa nutne potrebuje:
Spacák, karimatku, misku a lyžicu, baterku

Dieťa nutne nepotrebuje:
Stan, peniaze, mobil 

Sobota
Uvítanie, rozdelenie do tímov cez indície, možnosť zúčastniť sa dobrovoľných športových aktivít, večer opekačka a iniciačná slávnosť.
Nedeľa
V nedeľu absolvujeme stopovačku, počas ktorej deti uvidia chov diviakov, nutrií a zrúcaninu kaplnky. Po obede budú nasledovať tímové súťaže a večer nočná hra.
Pondelok
Spoznávanie krásy Veľkého Vrchu, počas turistiky budeme môcť pozorovať zvieratá ako jelene, daniele a srnky, okrem toho sa budeme snažiť získať čo najviac bodov pre náš tím!
Utorok
Nezabudnuteľný celodenný výlet na Kúpalisko Chalmová, kde si budeme užívať chvíle relaxu, plávania a tanca vo vode, a okrem toho si doprajeme chutné nanuky a zmrzliny.
Streda
Ráno sa pustíme do kŕmenia koní, kôz a kráv, aby sme získali cenné skúsenosti a vedomosti. Poobede sa budeme baviť na airsoftovom outdoor ihrisku a každý sa môže ukázať so svojimi streleckými zručnosťami. Večer odvážnym ponúkneme skúšku odvahy.
Štvrtok
Deň plný kreativity, kedy si deti budú môcť vyrábať svoje vlastné luky, meče, náramky a dokonca aj tímové bunkre. Pre prípad nečakaných situácií, absolvujú kurz prežitia v divočine, kde sa naučia základy prežitia v prírode.
Piatok
Adrenalínový deň a deň tímového ducha, pretože nás čakajú tímové vyzývačky, súťaže jednotlivcov a prekážková dráha. Na záver dňa si deti môžu zatancovať na diskotéke, alebo relaxovať pri vatre.
Sobota
Posledný deň tábora sa budú deti venovať baleniu svojich vecí a prehliadnutiu svojich zážitkov z celého týždňa. Nasledovať bude vyhodnotenie a odmeňovanie najlepších tímov a jednotlivcov, a nakoniec slávnostné odovzdávanie táborovej pošty, ktorá nechá každého s úsmevom na tvári a spomienkami na neuveriteľný týždeň plný zábavy a dobrodružstva.

Benefity tábora

Benefity tábora

Tábor a ubytovanie

Tábor a ubytovanie

Deti sú ubytované buď v našich špeciálnych stanoch, alebo indianských típí. Na stanový tábor si dieťa musí priniesť iba spacák a karimatku pre lepší komfort.

Časté otázky

Časté otázky

Tábor si rýchlo a pohodlne rezervujete cez tlačidlo prihláška. Tábor si môžete rezervovať aj telefonicky na číslach: 0910 219 216, 0948 437 032, 0948 748 999,. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje (o vás a o dieťati) a prihlášku ochotne vyplníme za Vás.

Tábor je možné uhradiť celou sumou cez platobnú bránu. Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom alebo kartou, môžete ale využiť aj vaše benefitové karty UP Dejeuner, Doxx Vpoho, Edenred, Benefitplus, Callio. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky. V prípade prihlásenia dieťaťa na viac táborov, alebo viac detí, vieme vám platbu rozdeliť.

Ak ste v situácií kedy je potrebné rozdeliť platbu za tábor na viac splátok, kontaktujte nás prosím na tel. č. 0948 748 999

Veríme v osobitný prístup a taktiež chápeme, že každý z nás je iný a ak si myslíte že vášmu dieťaťu by vyhovoval aj termín ktorý je pre staršie, alebo mladšie deti, tak nás treba kontaktovať a po konzultácii vieme spraviť výnimku.

Pri príchode do tábora žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

1. Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa

2. kartičku poistenca – kópia

Formulár pre Vyhlásenie rodiča a Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa Vám budeme tiež posielať spolu s „Organizačnými pokynmi“ pred nástupom do tábora.

Peniaze vraciame v súlade s obchodnými podmienkami. Pred táborom zvyčajne áno, počas tábora už len za stravu, alebo vám ponúkneme iný termín.

Podľa obchodných podmienok. Nájdete ich v pätičke webstránky.

Na našich táboroch je bezpečnosť prioritou a preto maximálny počet detí na animátora je 10, navyše naši animátori sú zaškolení v podaní prvej pomoci. Na pobytovom a stanovom tábore sú zodpovedný zdravotný pracovníci, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 526/2007 Z. z.

Stanové tábory – v prípade nepriaznivého počasia, je zabezpečené ubytovanie v dome kultúry vzdialenom menej ako 2 km. V širokom okolí stanového tábora sa nenachádzajú žiadne zvieratá ohrozujúce život. Animátori dohliadajú na deti aj v noci. Deti budú prespávať v teepee s podlahovou vložkou, takže dieťa bude v suchu a v teple celý čas. Telová hygiena je zabezpečená poľnou sprchou. Hygiena je schválená príslušným orgánom na ochranu zdravia. Do tábora je dodávaná každý deň čerstvá pitná voda. K stanovému táboru je dohodnutá pohotovosť obvodného lekára. Nemocnica je od tábora vzdialená 3 km.

Na dennom tábore má dieťa zabezpečenú desiatu, obed, olovrant a pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné. V prípade všetkých pobytových táborov je zabezpečená plná penzia 5x denne strava + druhá večera v prípade potreby a taktiež pitný režim + dodatočný snack kedykoľvek počas dňa na základe „garancie plného bruška“ ak vidíme alebo dieťa nahlási že je hladné

Prosíme uviesť vždy do prihlášky a riešenie sa nájde, jediné výrazné obmedzenie je pri stanovom tábore, kedy nie je možné dojednať špeciálnu stravu.

Areál tábora

Areál tábora

Kontakt

Kontakt

Miesto stretnutia

Futbalové ihrisko Veľké Kršteňany
958 03 Partizánske
Slovenská Republika

Prihlášky, fakturácia, objednávky

po-pia: 800 – 1800

Informácie k táborom 

po-pia: 800 – 1800